Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » "Gáz" ha 16évesen nem akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Gáz" ha 16évesen nem akarok barátot?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, 14 évesen ismerkedtem meg vele(igen,elég fiatalon), úgy éreztem,hogy "szeretem" megilyenek....ez másfél évig el is tartott amíg nem csalódtam egy nagyot. Pár hónap és 17éves leszek, és elég sokan ki vannak akadva,hogy nem érdekel egy fiú se. (Nem sokan tudtak az "exemről".) Meg elég sokan mondják,hogy miért nem csípek fel valakit, miért nem pasizok,miért nincs barátom meg minden szar. Az egész már úgy jön le nekem,hogy gáz vagyok amiért nincs barátom. Meg amiért egy normális srácot várok.

Szerintetek valaha találok egy normális srácot vagy magányosan döglök meg macskákkal???



2017. dec. 27. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

16 évesen az élet nagy problémái.

Szerintem inkább az a gáz, hogy a korosztályod lány egyedei, akár a partra vetett hal haldoklanak és fulladoznak, ha két hétig nincs pasijuk.

2017. dec. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
73%
Én elveszlek feleségül. De, ha kifogást mersz találni, kikormollak úgy, hogy elfelejted a nevedet is.
2017. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de nem tudom, ez miért a felnőtt párkapcsolatok közé illik.


22/N

2017. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gáz, ha 16 évesen felnőttnek hiszed magad.. még a korhatáros filmekre sem engednek be, dohányt sem vehetsz..
2017. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyen el engem is valaki :D
2017. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tini párkapcsolatokhoz van írva :D
2017. dec. 29. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!