Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16évesen 25éves barátnö?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16évesen 25éves barátnö?

Figyelt kérdés
16éves vagyok és már 1éve van egy 25éves barátnöm ha szabadidöm van mindig vele vagyok nagyon szeretem ö már bemutatót a szüleinek nagyon kedvesek voltak és nem zavarta öket a kor különbség a én a jövö héten fogom bemutatni a szüleimnek és attol félek hogy a szüleim eltiltanak töle mert idösebb nem tudom mit csináljak tudnátok tanácsot adni? Nem tudnák élni nélküle ha 18éves leszek egyböl össze költözünk

aug. 15. 23:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
25%
A kor csak egy szám.
aug. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Az intelligencia számít...
aug. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem kis baj van annak a nőnek a fejében, hogy felnőtt létére egy gyerekkel van.
aug. 16. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
100%
Tanulj már meg helyesen írni, és használj vesszőt is néha, szörnyű volt ezt elolvasni -_-
aug. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%

Ti nem lesztek együtt 2 év múlva.

Nem fogtok azonnal összeköltözni sem, mert ez nem így működik (anyagiak pl).

A csaj egy gyerekkel van együtt, ez valami deffektus nála, a soraidból kiolvasva, sajnos nem az intellektusod fogta meg. Olyasmi lehet, mind az apakomplexus - csak most fordítva.

Nem valószínű, hogy eltiltanak, ha te lennél a kislány, ő meg a férfi, akkor simán benne lenne a pakliban.

aug. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz eltiltás. Maximum meglepődés.
aug. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem sincs minden rendben veletek, de nem ez volt a kérdés.


Ha a helyedben lennék, és az lenne a szándékom, hogy bemutassam a barátnőmet, akkor előbb beszélnék a szüleimmel a barátnőmről. Nyilván a szülő-gyerek viszony is fontos, hogy miről beszélek velük, de mondjuk simán beszélek a tulajdonságairól, hogy miket szoktunk csinálni, hogy ő már bemutatott a szüleinek, és és igen azt is, hogy idősebb nálam.


Nem is értem mi értelme elhallgatni gyávaságból ezt a tényt, hisz úgy is kiderül majd személyesen, de akkor viszont sokkal kínosabb lenne mindenkinek.


Gondoljál már bele, szüleidet váratlanul éri, számítanak egy aranyos kislányra, és sokkolja őket a tény, hogy egy nő állít be. Ez majdnem olyan durva, mintha megbeszélnéd a szüleiddel, hogy bemutatod a párod, és dádáááám! Minden előzetes jelzés nélkül az ajtóban váratlanul éri őket a tény teljes életnagyságban, hogy egy azonos nemű párod van.


Van, aki jól fogadja, van, aki nem. Aki jól fogadja, az azt is jól fogadja, ha előtte szóban elmondod, aki meg nem fogadja jól, azt talán jobb felkészíteni.


Ha el akarnak tiltani, akkor az nem azon múlik, hogy elmondod-e most, hogy idősebb, és kicsit aggódsz, hogy ehhez hogyan viszonyulnak.

aug. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

A kor meg nem csak egy szám. A nő és te is egy egészen másik életszakaszban vagytok. Legalábbis ha egészséges a lelki fejlődésetek.


Mivel ez nálatok tök különböző, én nem jósolok ennek a kapcsolatnak túl nagy jövőt, pláne kiegyensúlyozottat nem.


Persze mondhattok, sőt, még akár érezhettek, hihettek akármit is, nincs ennek jelentősége.

aug. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Tiltani nem fognak, egy kamaszt felesleges. Ha akarjátok, úgyis megoldjátok a találkozást. De hosszútávra nemigen terveznék, hisz a csaj már benne van abban a korban, hogy elkezdjen a családalapításról gondolkodni. Te meg még az érettségin sem vagy túl. Full más életszakaszban vagytok.
aug. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Eltiltani nem fognak, de szerintem nem is ez a lényeges része a kérdésnek. Sokkal inkább kérdéses, hogy miért van veled... Max az utolsó helyen gondolnék arra, hogy valóban szeret. Nem elrontani akarom a dolgokat, csak látszik rajtad, hogy a szerelem elvakít, kihasználható vagy.
aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!