Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintem crusholom a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem crusholom a barátnőmet...Az lehetséges?

Figyelt kérdés
Lány vagyok de egy ideje gondolkozok ezen. Az a baj hogy a barátnőm homofób. És egy ilyen témán ma össze is vesztünk. Gyerekes de nagyon ami nekem nem jön be. Előtte nem lehet káromkodni sme. De mégis csak bestiem és sztm crusholom. Nem olyan nagyon sok idelye ismerem. Keresztény. De előtte volt már 3 fiú crushom szóval leszbikus mégsem lehetek. Max bi. Na de ez lehetséges vagy csak egy fellángolás?

aug. 9. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Persze, hogy lehetséges! Miért ne lehetne?


(Én is így jöttem rá, hogy biszex vagyok;)

aug. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Kapcs ford, nehéz kibogozni ezt az új magyart.


Miért ne lehetne lehetséges, hogy egy lány jön be. Viszont a leírtak alapján esélyed sincs, ha nem nyitott az ilyen kapcsolatokra.


Az, hogy nem szereti, ha káromkodnak meg teljesen normális. A rendes embereket idegesíti és nem is beszélnek, úgy mint egy kocsis. Nagyon kiábrándító, amikor valaki folyamatosan trágár módon beszél.

aug. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetséges, hogy tetszik neked. Sőt, lehetséges, hogy azért ilyen homofób, mert valóban ő is érez dolgokat lányok iránt, csak a vallásos neveltetése miatt próbálja elnyomni. Persze ez csak feltételezés, de több ultra-homofób embert is ismertem, akiről végül kiderült, hogy meleg.
aug. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér egy beszélgetés a maszturbálásról, amikor nálad kettesben vagytok. Az azért el tud indítani egy irányt és akkor látod, hogy vajon mi lehet a helyzet. Nem hiszem, hogy egy ilyen beszélgetés során azonnal célba érsz és már tolja is le a bugyiját előtted, de lazíthat a kommunikáción. Az, hogy milyen téma legyen az egy másik kérdés: én tecnikai témát javaslok, nem annyira azt, hogy mennyire/hol volt jó. De erre biztos rájössz te is, ha nem akkor beszéljük át.
aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de nem biztos. Az is lehet, hogy csodálod mint embert, de nem "úgy" tetszik neked. Ezt neked kell érezned, adj időt magadnak
aug. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na meg sz is van pluszba ha így csak mondanám a szüleimnek hogy bi vagyok. A sima fiú crurhot sem fogadják jól.
aug. 15. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!