Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez befolyásolhatja a barátnőme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez befolyásolhatja a barátnőmet....... ?

Figyelt kérdés

Én 17 éves vagyok a barátnőm 16 most jottunk ossze egy hete!

De az évfolyam tàrsaim folyamatosan megaláznak előtte.

Amikor megyek elé a sulijához mert nem egy suliba járunk akkor sokszor összetalálkozok az évfolymatársaimmal és akkor nekem álnak utogetnek meg stb...

En nem vagyok egy kis nyámnyila de régebben volt Verekedés miatt rendőrségi ügyem ezért nem ütök vissza meg nem bántok senkit!

Nem nagyon érdemes veluk verekedesbe keveredni valamelyiknek az apja bortonbe is volt csupa balhés

alak. De ha barátnőmet bántanák akkor elborulna az agyam de má nagyon unom ezt a megalázást nincs kedvem semmihez sem a barátnőm tartsa bennem a lelket ő így is szeret azt mondja de nem tudodk mit hidjek.

Mit tegyek?

Félek hogy a barátnőm ezmiatt megútál hogy hagyom magamat?


2022. jan. 3. 14:52
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem állj ki magadért… az fontos lenne! Vagy szard le és inkább foglalkozz a csajoddal, nem hiszem h hazudik neked. Ha meg emiatt megutál akkor semmit sem vesztettél ;)
2022. jan. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nap mint nap megpróbálom letojni oket de sokszor direkt talalkoznak velem
2022. jan. 3. 16:01
 3/4 anonim válasza:
Akkor kénytelen leszel elbánni velük szerintem. Amúgy nagy csalódás, hogy nagyon sok az undorító primitív ember. Ha már kerültél rendőrségre verekedés miatt kinézem, hogy jól tudsz balhézni. Vágd az egyiket pofán és fenyítsed be őket ha túl sokan vannak kérj segítséget!
2022. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 hete jöttetek össze. 1 napja kell újra suliba járni. Milyen nap mint nap próbálod letojni őket?
2022. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!