Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Befolyásolhatja a vizsgára...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolhatja a vizsgára való felkészülésem a szerelem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt akivel hát mondhatni összejöttünk de még eléggé kezdetleges a dolog . Nekem (igaz kicsit később) jönnek a vizsgáim és nem tudom értelmes ötlet lenne most egy ilyen kapcsolatba belemenni . Ő is szeretné ha komolyabb lenne és ne csak a ennyi maradjon meg bennünk : "jaj igen az akivel múltkor csókolóztam". Nem tudom lenne értelme belemenni mert mos komolyan kell vennem ezt az egész vizsga dolgot . Haverom szerint néha nehéz . Nem szeretném elrontani de úgy érzem kicsit nehéz lesz ápolni ezt a kapcsolatot .

2015. szept. 27. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elég nagyok vagytok már egy kapcsolathoz, akkor ahhoz is legyetek nagyok, hogy rájöttök: egy kapcsolat nem arról szól, hogy vattacukor meg smár éjjel-nappal. Egy normális kapcsolatban természetes, hogy ha az egyik félnek vizsgája van, akkor a másik fél ehhez alkalmazkodik, és nem várja el, hogy minden figyelem rá összpontosuljon. De fordítva is fontos az alkalmazkodás, attól, hogy vizsgára készülsz, még nem muszáj a párodat teljesen hanyagolni. Kompromisszum.
2015. szept. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Értelmesnek találtam de a megfogalmazása lehetett volna kedvesebb is tisztelt "xy" . Na meg a kérdést nem értelmezted jól. A kérdés gyakorlatilag arról szól, hogy mennyire veszi el az ember figyelmét a "szerelem". De azért köszi, remélem szebb napod lesz.
2015. szept. 27. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!