Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek engem szeret vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek engem szeret vagy a legjobb barátnőmet? Vagy most mi van? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szval úgy volt hogy másfél hónapja beleszerettem az egyik osztálytársamba(fiú). Annyi bátorságom viszont nemvolt hogy megmondjam neki h szeretem. Hamar jóban is lettünk egymással mivel közel ültünk egymáshoz az osztályban (előttem ül az osztályban). Aztán nemsok idővel később elkezdett nézni engem, és olyan volt mintha próbálta volna felvenni velem a szemkontaktust. Aminek legbelül örültem, mert úgy éreztem érdeklem őt, és kedves is volt velem Pl: ha leestek a könyveim az asztalomról mindig felvette nekem.

A héten jöttem haza egy 3 napos táborból ahol viszonylag sok "közös" élményem lett vele.( ahhoz viszonyítva hogy egy fiúval átlagosan mennyit szoktam beszélgetni/hülyéskedni) A tábor végén viszont észrevettem hogy már a legjobb barátnőmet szemléli inkább és nem engem. Megmondtam a legjobb barátnőmnek h szerintem bejön neki, de a bnőm (már nem volt kedvem kiírni, olyan hosszú szó) mondta h szerinte egyáltalán nem szerelmes a srác belé, és túlzom a dolgot.

Am a bnőmnek egyáltalán nem jön be a srác, csak jó arc szerinte és azért beszél vele.

Amúgy 7 éve vagyunk legjobb barátnők , és imádjuk egymás ezért nem akarom hogy ez miatt legyen valami félreértés köztünk , mert ő csak egy srác a sok közül. Viszont nemtom miért de nagyon szeretem ezt a srácot így azért kicsit szarul esne ha pont a bnőm jönne be neki. Szerintetek szeret engem, vagy a bnőmet szereti? Vagy csak azért néz minket mert milyen szarul nézünk ki ?(mert én is meg a bnőm is úgy gondolja hogy szarul nézunk ki, és minket egész életünkbe kerülni fognak a férfiak)

Köszi ha írtok válaszokat :>



2022. nov. 27. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg nap mint nap megnéz egy forgalmasabb úton, vagy az egész iskolában nőket rajtad és a barátnődőn kívül. Kár bemesélned magadnak hogy ha csak egyszer rádnéz egy fiú, akkor utána már te leszel a tökéletes neki. Nap mint nap lát jobbnál jobb nőket hazafele menet, a boltban, a suliban stb. Ha csak néz az azt jelenti hogy nem tud választani, vagy nem tudna, mert már annyit látott jó nőt, hogy az is kielégíti őt hogy csak lát, vagy pedig nagyon komolyan veszi az iskolát, és tudja hogy egy kapcsolat a tanulás rovására megy. 26f
2022. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
96%

"Megmondtam a legjobb barátnőmnek h szerintem bejön neki, de a bnőm (már nem volt kedvem kiírni, olyan hosszú szó)"


:DDDDDDDDDDDDD Úristen.

Megspóroltál 4 betűt és kimagyaráztad 40-nel. Megérte :D

2022. nov. 28. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű, hármas szex
2022. nov. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"Am a bnőmnek egyáltalán nem jön be a srác" - Ebből nem lesz félreértés, ne aggódj. Beszélgess a sráccal, legyél el vele, aztán majd alakulnak a dolgok. A barátnődnek nem jön be a srác, azaz ő kiesik ebből a dologból.
2022. nov. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyi, hogy te is bejossz neki, vagy inkább jöttél, most meg a barátnőd.

Ez nem szerelem.

2022. nov. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!