Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mért kell mindig sírnom mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kell mindig sírnom mikor megölelem a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Ő az első szerelmem is mindig amikor találkozok vele akkor megölelem is mepuszilom a homlokát is olyankor mindig elkezd könyezni a szemem.

2022. aug. 22. 01:10
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Mert szereted.
2022. aug. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

Azért, mert gyenge jellem vagy. És ez most nem sértésből mondom, tényleg ez az igazság.


18-20 éves lányoknál ezzel a sirdogálással többségében azt fogod elérni, hogy cukinak, aranyosnak tartanak majd, de nem leszel férfi a szemükben.

2022. aug. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Én nem tartom ezt gáznak.
2022. aug. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Édesanyám halálakor sírtam utoljára, egyedül, a temetésén mások előtt már nem. Nagyon gáz vagy. Igaza van a 2-esnek, szedd össze magad!
2022. aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Szereted, teljesen rendben van.
2022. aug. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 MDaniel98 ***** válasza:
83%
Ez valóban érdekes.
2022. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Érzékenyebb típus vagy, ennyi az egész. És ezzel nincs semmi baj. Ne hallgass azokra, akik azt mondják, hogy egy igazi férfi nem sír. Sírni emberi dolog. Ezzel csak azt bizonyítod, hogy vannak érzéseid, és nem vagy érzéketlen barom.
2022. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

#7


Ha rám céloztál, akkor nem kell kifacsarni a mondandómat, egy szóval sem álltottam, hogy igazi férfi nem sír. Az igazi férfi is sírhat, ha ő úgy dönt, hogy valaminek a hatására elegedi magát. Pont az érzelemkontroll teszi a férfit férfivá. A Kérdező által felvetett magatartás azonban nem erről szól, egyszerű gyengeségnek tűnik, hogy ilyen kis dolgok hatására is elered a könnye.


A fenti sorokat ENFP személyiségű emberként írtam, ami azt jelenti, hogy a 16 személyiségközül a legérzelmesebb személyiségtípus az enyém: igazi érzelemboma, ami a népesség mindössze 7%-át teszi ki. Csakhogy én megtanultam, hogy az érzelmeket tudni kell irányítani, nem pedig hagyni, hogy elhatalmasodjanak rajtam.


De persze mindenki azt csinál amit akar. Saját véleményem írtam le. Aki sírni akar a csajával való találkozáskor, ám tegye, nekem mindegy.


#2 voltam.

2022. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Mert szereted, és ez természetes reakció. És ne feled az a legkeményebb férfi, aki kimeri mutattni az érzéseit. Legyél erre büszke :)
2022. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!