Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudom segíteni a barátnőmet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom segíteni a barátnőmet?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm 15 éves (én 16 vagyok) és szerelmes. Alig 3 hónapja csalódott egy másik fiúban. Nem akar szerelmes lenni, fél a csalódástól és a saját érzéseitől. Nem tudom, hogy hogyan tudnám támogatni.

2021. nov. 7. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézzen szembe a félelmével!
2021. nov. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Támogatni azzal tudod ha meghallgatod, érezheti hogy ha rosszul érzi magát vagy valakivel beszélni szeretne, te ott vagy neki. Ezt meg is mondhatod neki, hogy hozzád nyugodtan fordulhat, szívesen beszélsz ezekről (is) vele ha gondolja.


A többit neki kell megoldania. Őt dobták vagy utasították el, nem tudod másnak az érzéseit átvenni és helyette feldolgozni. Ha neki 2 év kell ehhez, akkor annyi, nem tudod sürgetni.


Még fiatalok vagytok, túl fog majd lépni. Érik majd még csalódások az életben és pofonok, amikből fel kell állnia, mint mindenki másnak.

2021. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Oh, lesznek ettől nagyobb pofonok is az életben, majd hozzáedződtök. Nem kell ilyenkor szerelmesnek lenni, ez nem egy kötelező dolog. Rohadtul tud fájni, tudom, de az szépen lassan elmúlik, és újra be tud fogadni mást. Nem kell ezen erőlködni, mert a stresszen kívül mást nem okoz neked. Ezt nem neked kell megoldani, ne is ezt akard megoldani. Legyél vele, nézzetek filmet, vagy amit szerettek. Olyan dolgokat kell csinálni, aminek semmi köze hozzá, és Te se úgy fogd fel, hogy azért csinálod, hogy lehessen újra szerelmes, hanem azért, hogy mindketten jól érezzétek magatokat.
2021. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!