Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám vissza szerezni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Win Dízel kérdése:

Hogyan tudnám vissza szerezni a barátnőmet ha már van valakije?

Figyelt kérdés
4,5 évig voltunk együtt, mindig ott voltunk egymásnak,mindent amit a másik először csinánlt azt együtt csináltuk, mindig is kérdeztem hogy miért szeret engem jobban mint akik előtte voltak, mert hogy én más vagyok és velem képzeli el az életet... szakítás előtt még pár héttel még terveztük a jövőnket, filmet néztük hova menjünk stb...és ezért se értettem hogy hogy történhet meg ez... aztán egyszer csak annyit mondott hogy ő már nem érzi azt a szerelmet mint akkor, szeret,de nem úgy... és lehet hogy később még el tudná ezt képzelni, de most szeretne nélkülem élni, ...ugye megtörtént a szakítás, és rá 2napra kitette hogy mással van együtt...hogyan tudnám vissza szerezni?? Vagy vajon csak pótlék vagyok hogy új dolgot érezzen és utána rájön hogy tévedett?Tényleg bármit megtennék érte... nélküle senki vagyok, mert ő hozott ki a szarból és miatta éreztem hogy van értelme élni...azok után is hogy mással van, akkor is őt akarom.

#szerelem #Csak ő kell nekem #Mással nem szeretném #Biztos hogy ő is szeret még
2021. szept. 9. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Úgy van hogy valószínűleg már akkor a másikkal kefélt amíg veled volt... Téged meg etetett a szar sablon szöveggekel.


Állj össze mással és ezzel inkább ne foglalkozz.

2021. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
55%

Ha tényleg 4,5 évig voltatok együtt és kemény 2 napra már talált mást szerintem már a kapcsolatotok alatt is megcsalt ami elég szomorú.. Valszeg te voltál az ATM és most talált egy jobb ATM-et.. Magadat okolni fölösleges.


Kapcsolodj ki barátokkal, dobj ki minden hozzá kapcsolható emléket, kezdj el valami hobbit ami nem kötődik hozzá. Fejleszt magad emberismeretben. Ezeket a dolgokat tenném a helyedben és semmiképp sem jönnék vele össze újra.

2021. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy te mit akarsz, ha ő nem akar téged. Tehát sehogy.
2021. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A lehullt almát ne akard visszakötni a fájára, mert ottrothad.
2021. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nagyjából sehogy. Előttem J írják
2021. okt. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!