Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnam vissza szerezni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnam vissza szerezni a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, táv kapcsolatba éltem egy lánnyal, aki több mint egy éve a barátnőm, és úgy néz ki itt a vége. Már válaszolni se válaszol nekem, de nekem ő az eletem szerelme, bármit írok neki, bármilyen hosszú szöveget, nem reagál rá, de Én bármire képes lennék, hogy vissza kaphassam ot, de egyszerűen kifogytam az ötletekből, kérlek segítsetek, írjatok valamit, ami neketek bevált, előre is köszönöm, további szép napot
2021. jún. 14. 19:17
 1/6 semmixd321 válasza:
100%
Próbálj meg valamikor személyesen beszélni vele.
2021. jún. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, ilyen nincs. Lehet szereted, de ő már téged nem és nincs semmi olyan tipp, amivel az érzéseit megtudnád változtatni.


Fogadd el hogy vége és zárd le magadban a kapcsolatot, egy idő múlva jobban fogod érezni magad.

2021. jún. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom elengedni, akármennyire is akarom. Kérlek, valamit, egy no/lány írjon ami neki mindennel jobban esne, ha ő lenne ilyen helyzetbe, mint nekem a volt barátnőm
2021. jún. 14. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Távkapcsolatban sokszor nem tudhatod, mit csinál a barátnőd. Nem akarlak elszomorítani, de valószínűleg azért nem válaszol, mert már talált magának mást, legalábbis már láttam több ilyet. Mivel van már új, nem akar veled foglalkozni, túllépett rajtad.
2021. jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha orrod előtt elment a vonatod, pedig nagyon-nagyon el kellett volna vele utaznod, csak hát - lemaradtál.

Ilyenkor mit csinálsz? Ugye, tudomásul veszed, aztán rendelsz egy taxit (másik utazási módot).

Ennél a lánynál nem lesz már sikered (elment a vonat), tehát utazz mással. Lehet, hogy hamarább a célhoz érsz (azaz jön egy másik lány, akivel sikerül összejönnöd).

Vedd tudomásul a történteket.

Van egy szlovák közmondás, ami magyarul így hangzik: "Kár sírni a feldőlt kancsóból kifolyt tej fölött!"

2021. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy több, mint egy éves távkapcsolat, találkozások (legalább havonta egyszer) nélkül nem kapcsolat, csak képzelgés. Te sem gondolod ezt komolyan. Ha igen, akkor ez kb. olyan "szerelem", mint amikor én 10 évesen szerelmes voltam John Lennon-ba, és amikor írtam neki, akkor ő válaszolt, és én mégjobban szerelmes lettem belé, és zokogtam, amikor nem írt többet.

Nőj fel, ha volt is kapcsolat, ennek vége. És keress egy nem-távkapcsolatos társat.

2021. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!