Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy valljam be neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valljam be neki, hogy tobbet erzek mint baratsag?

Figyelt kérdés

Legjobb baratomrol van szo, 1 eve vagyunk legjobb baratok. Mar kb fel eve tobbet erzek iranta, mint baratsag, ezt valamikor el is szeretnem neki mondani, csak nem tudom hogy mikor es hogy. Egyebkent hetente 2x talalkozunk, es mindennap beszelunk, es mar tobben is mondtak, hogy ossze kene jonnunk. Amikor ezt mondjak nekunk, o leginkabb tereli a temat. Hogyan mondjam el neki, hogy tobbet erzek?

16/F



aug. 1. 16:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
13%
Elé állsz, és azt mondod: Teccő genyó
aug. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
80%
Ad bíztató jeleket hogy esetleg te is bejöhetsz neki? Mert ha igen akkor szerintem érdemes megpróbálni. Egyszer élünk...
aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki veszíteni nem tudsz vele.
aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
31%

Teccő G@ci!

Kő kaula?

aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy éve vagytok “legjobb barátok” de már fél éve többet érzel iránta.


Figyelj. Nagy a valószínűsége hogy nem tudod mi az a barátság. Ha már fél éve többet érzel iránta már az elején is úgy kezdhettél vele beszélgetni, hogy mélyen azt akartad együtt legyetek. Ezzel nincsen baj. Csak az ha azt gondolod, hogy a lányok is így gondolkdonak. Szerintem több információra van szükségünk hogy eldöntsük hogyan nézhet ő rád de az én erős tippem így láttatlanba az hogy nem romantikusan.

aug. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!