Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy valljam be neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valljam be neki, hogy tobbet erzek mint baratsag?

Figyelt kérdés

Legjobb baratomrol van szo, 1 eve vagyunk legjobb baratok. Mar kb fel eve tobbet erzek iranta, mint baratsag, ezt valamikor el is szeretnem neki mondani, csak nem tudom hogy mikor es hogy. Egyebkent hetente 2x talalkozunk, es mindennap beszelunk, es mar tobben is mondtak, hogy ossze kene jonnunk. Amikor ezt mondjak nekunk, o leginkabb tereli a temat. Hogyan mondjam el neki, hogy tobbet erzek?

16/F



aug. 1. 16:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Jól értem, ő is fiú?
aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem, nem fiu
aug. 1. 16:26
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
"Amikor ezt mondjak nekunk, o leginkabb tereli a temat" - Ne valld be neki sehogy. Eleve a szerelmi vallomások csak a filmekben működnek, másrészt láthatóan nem akarná ezt az egészet.
aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Amennyiben ő nem érez semmit irántad a barátságon kívül, akkor ne is próbálkozz nála.

Attól hogy terel, nem jelenti még az, hogy ne érdekelnéd. Meglehet, hogy ő is csak parázik. Persze benne van a pakliban, hogy barátként képzel el.


Szolták mondani, a szemek sok mindent elárulnak:

Amikor egy nő rendszeresen keresi veled a szemkontaktust akkor kifejezetten nagy rá az esély, hogy kedvel téged. Sőt, érzelmei messze túlmutathatnak az egyszerű barátságon.

A száját beszívogatja vagy megnyalja… az is többet jelenthet.

Ha nem csak a szemedbe néz, de a szádat is nézi, akkor szívesen megcsókolna.


Vannak testi jelek amikarra utalnak, hogy bejössz neki…

aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Figyeld a jeleket, ahogy a 4-es írta.

De a véleményem az, hogy csak baratként tekint rád. Ahogy leirtat, hogy terel a témánal erre lehet következtetni.

Ilyenkor ha érezne többet irántad zavarba kellene jönnie, nevetgélni, mosolyogni, a szemedbe nézni/pillantani és látnod kellene a "csillogást" a szemében, haját piszkálni stb.. Ez utalna arra, hogy tetszesz neki.


33F

aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

És még sokan mindig nem hiszik el, hogy egyszerűen fiú lány barátság nincsen. Vagy ha nagyon ritka esetben van is, a másik fél vonzalmat érezhet akár később, látva a kérdező példáját is.


Fiu-lány barátság nincs, aki azt mondja van, az hamis illúziókat kerget.

aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
#6 Hát pedig két lány barátom is van. Egyik iránt sem érzek semmit ilyen téren és ők sem irántam. Van párjuk is... nekem is.
aug. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
#6 "Fiu-lány barátság nincs, aki azt mondja van, az hamis illúziókat kerget." - Nem kergeteg illúziókat, van egy nagyon jó lány barátom és nem, nem akarom megdugni...
aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Van egy fiú barátom. Olyan 10 éve barátok vagyunk és kivétel nélkül mindent meg beszélünk egymással úgy , hogy nem érzünk barátságnál többet (ezt már néhányszor tisztáztuk mivel 10 év hosszú idő..) és neki is és nekem is volt mindig párkapcsolatunk.

27/N

aug. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Volt egy fiú barátom. Nekünk is többen is mondták hogy össze illünk stb... Én elmondtam neki és ő is mondta hogy én is bejövok neki. Csak hát ő ilyenkor lett túl egy szakításon szóval el lett hamarkodva mind kettőnk részéről. Utanna megromlott a kapcsolatunk. És azóta csak pár szót beszélünk.


Szóval ha tereli a témát akkor nem biztos hogy bejössz neki, de ott van a másik véglet amit csináltam mikor mondta valaki hogy össze illünk. Én is mindig inkább tereltem mert kellemetlen helyzetben éreztem magam a fiúval szemben.


De persze azt nem lehet tudni mi zajlódik le a lány fejében. Ez inkább próba szerencse. És reménykedni lehet hogy össze jön a dolog. Sok sikert!

aug. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!