Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt mire véljem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom (nem járunk meg semmi ilyesmi, csak a haverom), akit kb egy éve ismerek. Szerintem én többet gondolok bele, mint. Eléggé hasonló az érdeklődési körünk is, hiszen szakkörön ismerkedtünk meg, csakhogy az véget ért, és azóta csak 2x találkoztunk, az is még előző évben volt. Én felvetettem neki többszőr is, hogy találkozhatnánk, de ő mindig azt mondta, hogy szerinte majd nyáron lesz ideje, mert tanul, órái vannak, és távol lakik, ezeket én meg is tudtam volna mind érteni, csakhogy…észrevettem, hogy szinte sose ír magától, mindig én írok előszőr. Beszélgetés során, általában én kérdezek, ő válaszol, aztán én is mondom a dolgaimat, de ő magától úgy nem igazán kérdez. Találkozásokkor egyébként kedves, meg aranyos, odafordul az emberhez, de írásban ritkán jön elő, hogy szívesen beszélget (néha igen, de ritkán). Nos igen, eljött a nyár, és nem nagyon törte magát, hogy találkozzunk, hiába vetettem neki már fel, nem igazán harapott rá a dologra. Mostanra lehet, hogy mégiscsak sikerül összehozni, de a napokban elkezdte azt a szokást, hogy habár aktív, nem válaszol, nem nézi meg az üzeneteket, vagy bocsánat, rosszul fogalmaztam, Magához képest, sokkal lassabban, pl másnap válaszol vmit, de lehet hogy annál is később. Nekem persze ez rosszul esik, és korábban mindig azonnal látta, és válaszolt az üzenetekre. Nem kell, hogy azonnal lássa, de hogy lássa, és válaszoljon, na annak azért örülnék.

Szerintetek ez mit jelenthet? Mert szerintem ignorál vagy nem tudom.

Lehetne ebből esetleg több, mint egy haverság, vagy ezt a részét teljes mértékben felejtsem el?

Előre is köszönöm a válaszokat!



júl. 18. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal nem akarja ezt. Sokkal jobban törné magát, ha akarna tőled bármit is.
júl. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te logikus és egyértelmű jeleket adsz neki. Amennyiben nem demens a csávó, fel is fogja miről van szó. Ha komolyan gondolna rád, akkor persze, hogy azonnal válaszolna stb. De, láthatóan ghostol téged. Nagy bunkóság valakinek napok múlva válaszolni… Hagyd a francba, nem éri meg törni magadat. Sajnálom.
júl. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!