Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kérdezzem meg tőle,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg tőle, hogy lesz-e a barátnőm?

Figyelt kérdés

Eléggé tanácstalan vagyok ebben. Még sose volt barátnőm és úgy érzem ő az, akivel most szívesen belemennék egy kapcsolatba.

Röviden a story:

November óta ismerjük egymást, legjobb barátok vagyunk. Mindennap beszélünk kb 0-24 és már az eleje óta többet érzek iránta mint barátság. Amikor találkozunk akkor is mást érzek mint bárki más iránt. Most hogy nyár van többet beszélünk/ találkozunk, és gondoltam, hogy valamikor megkérdezném. Egyebként még decemberben “bevallotta” hogy mit érez irántam, én is így tettem, de valahogy nem lett belőle semmi. Lehet mondani, hogy akkor kellett volna egyből, de nem éreztem jónak még akkor az egészet.

Mit tanácsoltok hogy írjam/ mondjam el neki?

16F(én) 16L



júl. 29. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Úgy, hogy kérdezd meg tőle hogy lesz e a barátnőd. Hiába fosol és írod ki a kérdést, ez nem fogja megváltoztatni a tényt hogy oda kell menned és meg kell kérdezned tőle.

De ha már bevallottátok egymásnak és nem lett belőle semmi akkor mi értelme ezt az egészet folytatni? Egyértelmű hogy egyikőtök sem elég érett egy komoly kapcsolatra

júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen személyesen, élőben. Vezesd fel valahogy szépen, pl. hogy volt ez, amikor egyszer megbeszéltétek, hogy hogyan éreztek egymás iránt és hogy a te érzéseid nem változtak azóta sem. Vagy bármi hasonló, de ne indíts rögtön a kérdéssel, hanem hangold rá egy kicsit és figyelgesd a reakcióját. Ezután tudd meg hogy ő is úgy érez-e most is. Szerintem ha ezek megvoltak, utána kérdezd meg. Én legalábbis így csinálnám hasonló esetben.

Nem kell rástresszelni, reméljük igent mond. Hajrá!

júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbálom így. Csütörtökön fogunk találkozni, én is remélem, hogy igent mond.:)
júl. 29. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
16 éves fiúként 16 éves lánnyal túl éretlen leszel. A 16 éves lányok minimum 18-19 éves pasikkal illenek össze, mivel így vannak egy szintben gondolkodásban és testileg :)
júl. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ha már mindketten bevallottátok, akkor valamikor fordulj oda hozzá, simogasd meg gyengéden az arcát, és csókold meg. Nem kell itt már semmit sem mondani.
júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Én először megkérdezném, hogy december óta még mindig érez-e valamit irántad, mert ha nem, akkor kár próbálkozni.
júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
tinik vagytok, most tanuljátok ezt az egészet... :-)
júl. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!