Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hány évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány évesen normális ha van egy párod?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem vagyok olyan idős, és szeretném tudni, hogy szerintetek hány évesen lehetne az első barátom. Fiúkat és lányokat egyaránt kérdezek. Lány vagyok, szeretném tudni mindenki véleményét!

Előre is köszi a válaszokkal!



#tini #szerelem #Véleményt!!!!!!
júl. 25. 19:41
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Hát őszintén nem annyiraXD

Köszi mindenkitől a válaszokat sokat segítettetek

júl. 25. 23:54
 12/21 anonim ***** válasza:
83%

Nekem 15 évesen volt az első barátom

9. osztály végén jöttünk össze, évfolyamtárs volt

júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
57%
15-16 körül már simán működhet jól egy kapcsolat.
júl. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező! Ha én erről csak privátban szeretnék beszélni, írsz vissza?
júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Tudniillik, én a saját személyes tapasztalataim megosztanám veled, kicsit rosszul jártam életemben és hát ha meghallgatnál, sokat jelentene nekem + okulnál belőle. De ez személyes. Csak Neked.
júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Válaszolt valakinek a kérdező személyesen? Mert ha a kérdező csak troll, akkor jelenteni kell...
júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
9%
17 es vagyok. Megpróbálok én is komolyan kérdezni, ha nem baj. Csak nem tudom lehet-e... Mert ez a téma komoly. Nagy bukás lehet a korai csalódásból. Szabad erről üzenetben kérdezni? Nem tartozna a fél világra.
júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
85%

#18 "nem feküdhetsz le házasság előtt, mert azzal csak megölöd a szerlmet és tönkreteszed a kapcsolatod" - Az én kapcsolatomat az tenné tönkre, ha nem lenne szex.


"Meg kell tanulni keresztény módon megálni a kapcsolatot" - Legalább tanulj meg írni, mielőtt marhaságokkal tömöd az emberek fejét...

júl. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
76%
20-21
júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha komolyabb párkapcsolatról beszélünk, legalsóbbnak a 15-öt mondanám. De 16 és felfelé jobb. Az ideális szakaszt 22-vel bezárólag mondanám, de amikor úgy érzed hogy komolyan gondolod a másikkal, és ő is veled. Nem kell elsietni mert úristen "már 18 vagyok és nem volt senkim" pánik tör rád. Szerintem jobb később megtapasztalni a kapcsolat örömeit, mint olyan fiatalon mint 12.
júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!