Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hány évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány évesen normális ha van egy párod?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem vagyok olyan idős, és szeretném tudni, hogy szerintetek hány évesen lehetne az első barátom. Fiúkat és lányokat egyaránt kérdezek. Lány vagyok, szeretném tudni mindenki véleményét!

Előre is köszi a válaszokkal!



#tini #szerelem #Véleményt!!!!!!
júl. 25. 19:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
16-17
júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
14 alatt szerintem semmiképp nem éri meg.
júl. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Akkor nagyjából egyezik a véleményünk

Azért is volt a kérdés, mert van egy 12 éves barátnőm (már csak volt), én idősebb vagyok nála, és neki van barátja, nekem nincs, és elkezdett hajtani, meg cikizni, hogy nekem nincs barátom, és hogy mondjam már el annak aki tetszik nekem...

Köszi a meggyugtatást, hogy én vagyok a normális

júl. 25. 19:51
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
#3 Ő sem hülye emiatt, csak még nem nem látja át a dolgokat.
júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Akkor normális, hogy van párod, ha az őszinte és nem testiességen alapuló érzelmeket foglal magában.

Ez kinél-kinél mikor jön el.

júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Én is 16 fölött mondanám. Én 17 évesen jöttem össze az első barátommal sőt majdnem 18 éves voltam már akkor. Őszintén szólva nem bánom, hogy a mai világhoz képest “csak” olyan későn került rá sor.
júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

Nincs olyan hogy normális, vagy nem normális

A szerelem nem korhoz kötött.

12-13 évesen is lehet szerelmeskedni, lehet hogy nem olyan mély mint egy 16-17 évesnél, de attól még jól érzik magukat. és nincs mit elítélni.

De az sem probléma ha valaki csak idősebb korában jön össze valakivel.

júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%
Fiúknak 17 de inkább 18 éves kortól lehet komoly párkapcsolata, lányoknàl 16, kb. A lányok korábban érnek. Van akinek már 14 év alatt "szerelme" van, de ezeket a kapcsolatokat inkább barátságnak mondanám.
júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
20%

"A lányok korábban érnek."


ez feminista propaganda. annyi valóságtartalma sincs mint a laposföldnek

júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem csak életkortól, hanem attól is függ hogy mennyire intelligens/érett a két személy
júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!