Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy 17 évesen nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 17 évesen nem érdekel a szerelem?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és azt hiszem, valami gond van velem. A korosztályomban mindenki kapcsolatra vágyik vagy már van neki. Engem egyáltalán nem hoz lázba a téma. Körülöttem a rokonok, ismerősök és barátok csak azt kérdezik, van-e már barátom. Annyira idegesítő, mintha ez lenne a világ legfontosabb dolga. Már korábbi években is érződött, hogy más vagyok, mint a többiek, de akkor még ez nem éleződött ki ennyire, mint most. Ebben a korban már elvárás, hogy az ember legalább egyszer szerelmes legyen, csókolózzon... stb. Nő a nyomás, de nem tudok mit csinálni, egyszerűen nem érzem szükségességét egy fiúnak az életemben.


Van rajtam kívül még ilyen ember, vagy csak én vagyok elcseszett? Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. aug. 24. 23:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Ez elég gyakori,még nem vagy elkésve,akkor kezdj agódni ha mondjuk még az egyetem után sem érdekel a dolog
2021. aug. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Normális. Az is normális, ha egész életedben soha nem fog érdekelni. Nem csak egyféle normális létezik, minden ember másmilyen.
2021. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Az én korosztályom 20-30 (inkább 30) meg a gyereken van fenakadva.

Én 28 vagyok de kell a f...nak ez miatt furcsán is néznek rám.


De egyébként a második válaszoló igazat mond.

2021. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Normális.
2021. aug. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Én is ilyen vagyok. Lehet, hogy aszex vagyok, nem tudom. Romantikusan viszont vonzódtam már emberekhez, de mindig csak celebekhez, szóval full irreális szinten, meg ez már nagyon régen volt.

A fiúk, akik meg körülvesznek... hát bottal nem nyúlnék egyikhez se, nem a külsejük miatt, csak egyszerűen gyerekes meg nagypofájú az összes.

De amúgy sem vágyok kapcsolatra, nem érdekel, nem nekem való. Engem is piszkálnak napi szinten ezzel, de senkinek nincs semmi köze hozzá.

16/L

2021. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Nincs ezzel semmi baj. Nekem is 22 évesen volt az első kapcsolatom.
2021. aug. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem gond, amúgy is túl van gondolva az egész, a csók is, a szüzesség elvesztése meg aztán pláne.
2021. aug. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
12%
Minden esetre fura. Azért kérdezgetik, hogy lássák, normálisan működsz-e.
2021. aug. 25. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem érdekelt abban a korban, életem legboldogabb időszaka volt. Aztán beütöttek a hormonok és onnantól lejtmenet (szerelmi csalódás, viszonzatlan szerelem, megcsalás, bizonytalanság, veszekedések, féltékenység, stb). Élvezd ki ezt az időszakot!
2021. aug. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj, annyi idősen még engem sem érdekelt. 20F
2021. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!