Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy 17 évesen nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 17 évesen nem érdekel a szerelem?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és azt hiszem, valami gond van velem. A korosztályomban mindenki kapcsolatra vágyik vagy már van neki. Engem egyáltalán nem hoz lázba a téma. Körülöttem a rokonok, ismerősök és barátok csak azt kérdezik, van-e már barátom. Annyira idegesítő, mintha ez lenne a világ legfontosabb dolga. Már korábbi években is érződött, hogy más vagyok, mint a többiek, de akkor még ez nem éleződött ki ennyire, mint most. Ebben a korban már elvárás, hogy az ember legalább egyszer szerelmes legyen, csókolózzon... stb. Nő a nyomás, de nem tudok mit csinálni, egyszerűen nem érzem szükségességét egy fiúnak az életemben.


Van rajtam kívül még ilyen ember, vagy csak én vagyok elcseszett? Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. aug. 24. 23:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
Nézeteim szerint szerencsésnek érezheted magad, amiért egy ilyen időszakban vagy.
2021. aug. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne tépelődj ezen és ne aggasszon mások nógatása. Mindennek eljön a maga ideje, nem kell siettetni.

Ffi.

2021. aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Szerintem semmi gond nincs ezzel, én is így éreztem, és mostanában, 2 évvel később már kezd valamennyire érdekelni a téma. Szóval még változhat nálad is. De ha nem is változik, azzal sincs baj, mindenki máshogy áll a kapcsolatokhoz, ha te úgy érzed, hogy nincs szükséged rá, akkor nem kell, hogy legyen párkapcsolatod.
2021. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem érdekelt ennyi idősen. Ez teljesen normális. Most kétszer annyi idős vagyok, mint te, és még most sem érdekel. Ez is teljesen normális. A párkapcsolat nem egy kötelező dolog. Olvasd el ezt a cikket, hátha valamelyik kifejezésben magadra ismersz! [link]
2021. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Előttem már sokan leírták, hogy nincs ezzel baj és ez teljes mértékben így van! Engem nagyjából csak egy éve érdekelnek a fiúk, de őszintén szólva szívesen cserélnék veled.. Nem tudom, hogy a Covid okozta depresszió hozza e ki ezt belőlem, de mostanság túl sokat gondolok az első szerelemre. (Hiszen még nem volt benne részem) Nem vágyom felnőttes, igazi kapcsolatra, csupán a tinikori első kis szerelem és a kalandos oda vezető út megtapasztalására. Úgy haladj előre az életben, ahogyan neked jólesik! Akár egy éven belül megváltozhat a véleményed, de higyj nekem, jobban jársz, ha nem stresszeled magadat feleslegesen, mint én. :)

17/l

2021. aug. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy későn érő típus vagy.

Vagy aszexuális. Testi fejlettséggel hogy állsz?

Ha nincs, akkor egy hormonvizsgálat nem ártana.

Ja, és ne erőltesd. Ha nem érdekel, akkor nem érdekel, még ne kezdd el.

2021. aug. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!