Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az normális, ha 16 évesen nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha 16 évesen nem vágyok semmilyen jellegű kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Mármint pl még sosem csókolóztam, és nem is szeretnék, nem érzek semmiféle vágyat, késztetést, sőt egyenesen taszít a gondolata is. Ugyanígy vagyok a szerelem, párkapcsolat vagy akármilyen ilyesmi gondolatával is. Nagyon aranyosnak találom a párokat meg szerelmeseket meg minden, de egyszerűen nem érzek vágyódást efelé. Ez miért van?

ui.: lány vagyok


2021. jún. 29. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem vagy kész egy kapcsolatra nem érzed szükségét. Ezzel nincs semmi gond mindenkinek máskor jön el az ideje. Volt olyan osztálytásam aki már 14 évesen pasizgatott. Nekem az első barátom 17 évesen volt. De ismerek olyat akinek 24 évesen volt először kapcsolata.
2021. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. Én 18 vagyok, én még mindig így érzek, hogy nekem nincs szükségem kapcsolatra, nem is vágyok rá. Szerintem normális, legalábbis én ezen sosem kattogtam, egyszerűen én még nem vágyok ilyenre, hanem más dolgokkal foglalkozom. Biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb én is akarok majd kapcsolatot, meg te is, meg az emberek többsége, aki még ilyen korban hozzánk hasonlóan érez. Szerintem még fiatalok vagyunk, kár siettetni, majd jön amikor jön.
2021. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Én 19 éves koromig ugyan így voltam,aztán jött egy erőszakos nő aki mindennap piszkált hogy jöjjünk már össze :D nem akartam...nem is tetszett,aztán végül lecumizott és szerelmes lettem belé (persze annyi idősen ennyi igényem is volt) 7 hónapig voltuk együtt majd megcsalt...szóval szerintem normális,én sem vágytam rá akkor/megerőszakoltak:D.
2021. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Ráérsz még, van időd.

Az a nem normális, aki már 14 évesen bulizik, pasizik, szexel,stb. 😉

2021. jún. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális 😌😌 én is így voltam fiúként
2021. jún. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard a homokórát siettetni, hogy a homok hamarább leperegjen benne!

Van időd, fiatal vagy, nem szégyen amilyen helyzetben vagy.

2021. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Teljesen normális. Nem kell siettetni a dolgokat.
2021. jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Én is igy vagyok vele. Nincs semmi értelme a csajozásnak szerintem. Nem fog boldogságot adni vagy bármit.

Talán megszerzem és szexelünk ennyi... Megérte?

Legtobb lany unalmas nagyon szerintem.

Olyan lányt akarok akivel érzelmileg összekapcsolodok, klikkelunk egymassal.

Olyat akarok akit érdekel a pszichologia,filozofia,spiritualitas,onfejlesztes

2021. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!