Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm szülei eltiltották...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szülei eltiltották tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, de a szülei rájöttek és eltiltották, hogy nem kell még neki senki, úgyhogy most otthon tartják egész nap... Telón tudunk csak beszélni.

Tudom, hogy ez ellen nem tudunk itt mit tenni ,csak ki kellett valahol írnom magamból...

Én is magam alatt vagyok most, Ő is, tegnap egész este sírt. :/


júl. 17. 10:57
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszömöm igazotok lehet.

Ebben csak az a gáz, hogy tök normális lány és a szülei úgymond "sanyargatják". Tehát nem ő a hibás, hanem a szülei...

Még ha 13-14 éves lenne akkor megértem, de szinte 17.

júl. 17. 18:46
 12/20 anonim ***** válasza:
31%
Nem normális, hogy 17 évesnek nem engednek "barátkozást", de gondolom félnek attól is, nehogy idő előtt kerüljön áldott állapotba.
júl. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
27%

Es miert nem döntheti ezt el a lany ennyi idösen hogy kell e neki valaki vagy sem.

Ha a lany ezt hagyja, akkor ugyan olyan hibas mint a szülei.

Ha nem mer a parjaert kialni mert beszari akkor lapat.

júl. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
20%

13 as igy van.

kérdező lépj tovább

júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Igen tudom igazatok van...

Csak ezt ugye kívülállóként könnyebb elengedni. :/

júl. 17. 19:08
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen huzatos családtól menekülj.
júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
15 az ilyenekkel nem lehet mit kezdeni kuka.
júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%

Csak szeptemberig kell várnod, iskolába el kell engedniük, úgyhogy tudtok majd talizni.

Egyébként valóban szánalmasak a szülők, de a barátnődet sem értem teljesen. Ha annyira fontos vagy neki, miért nem próbál elszökni/harcolni?

júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm szülei is megpróbálkoztak ilyesmivel, igaz ő már 18 volt. Pár kör normális de hatástalan érvelés és próbálkozás után fogta magát, összecuccolt, és hozzám költözött. Azóta egyszer volt otthon, a főkolompos szülő minden platformon letiltva. Taps a szellemi nyomorék szülőknek.
júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
90%
19 igy kell csinalni, amelyik szülö ennyire nem akarja hogy a gyereke boldog legyen azzal nem lehet mit kezdeni.
júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!