Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm szülei eltiltották...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szülei eltiltották tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, de a szülei rájöttek és eltiltották, hogy nem kell még neki senki, úgyhogy most otthon tartják egész nap... Telón tudunk csak beszélni.

Tudom, hogy ez ellen nem tudunk itt mit tenni ,csak ki kellett valahol írnom magamból...

Én is magam alatt vagyok most, Ő is, tegnap egész este sírt. :/


júl. 17. 10:57
1 2
 1/20 anonim válasza:
89%
Igen, eltiltottak, de beszélhettek kitartóan, ha tényleg igazinak bizonyulnak az érzéseitek, ha nem akkor inkább zárjátok le a kapcsolatot, hisz nem éri meg hogy a lány a szüleivel folyton veszekedjen és elrontsa ezért a kapcsolatot velük. Ha pedig tényleg szeretitek egymást és kitartóan beszélgettek ők is rá jönnem hogy nincs értelme tiltani a lányukat egy tisztességes rendes fiútól.(Remélem, hogy tisztességes vagy.)
júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen tisztességes, nem iszom, cigizek stb.. de itt nem arról van szó, hogy ki az lehet a Béla, Jani, vagy Józsi is, itt konkrétan arról van szó, hogy nem engedik, hogy legyen neki valakije! Lehet a világ "legtisztességesebb" fiúja is akkor sem.
júl. 17. 12:09
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

"nem iszom, cigizek stb"


12 évesen elég gáz lenne bármelyik... Nem mintha a "káros szenvedélyektől" lenne valaki tisztességes vagy tisztességtelen.

júl. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
73%
A tisztességes dolog az is ha vársz rá míg megengedik, hogy legyen valakija
júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

"Barátnőm szülei eltiltották tőlem?"


Igen.

Más kérdés?


Egyébként ha adnál egy kis kontextust, pl hány éves, mik az előzmények, akkor még valami értelmeset is lehetne rá mondani.

júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Én 17,5, Barátnőm szeptemberben lesz 17.

Semmi, egyszerűen nem akarják, hogy legyen valakije. Máshogy nem tudom leírni. Még1x mondom nem VELEM van bajuk, mással sem engednék. De nem mondják meg miért. Nincs még szüksége barátra ennyi mondanak.

júl. 17. 14:36
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Nocsak, nem is tudtam, hogy a szüleimnek van egy 17 éves gyereke.
júl. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16%

Egy ideig szakítsd meg a kapcsolatot vele. Ne irogass neki, hagyd ha már eddig jutott a helyzet. Tereld el a figyelmed más lányokkal. Ő nem hozzád való. Én kiélvezném addig. Csajozz, bulizz élvezd az életed!!! Élj a mának. Hagyd őt a fenébe. Tiltják a kapcsolattól. Sok lány meg már ágyba bújik 10 évesen. Én zabáltam az életet ilyen koromban mint te. Nekem is volt egy lány a lakótelepen akit tiltottak tőlem.15 voltam.Óvodáskori szerelmem volt.Nem engedtek neki senkit sem még barátnőket sem nagyon. Nem kerestem soha többet.Sokkal

jobban jártam, megnyílt előttem

a világ. Elkezdtem csajozni éltem az életem. Elfelejtettem. Aztán amikor a csaj 20 lett lett pasija. Gondolom addigra megengedték neki. Egy tök gáz pasi. Aki tele van tetoválva, bulizik meg minden. Én meg tök normális voltam.Azóta is hálás vagyok hogy semmi nem lett belőle, és elszakítottak. Nem illettünk össze egyáltalán. Más az életünk. Nem bántam meg. Szeretek új embereket msgismerni. Nem árt ha most békén hagyod és nézelődsz.

júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
7%
Minden fiú átéli ezt tinédzerkorában. Engedd el őt.
júl. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szanalmasak az ilyen szülök
júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!