Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tud nekem megbocsáta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud nekem megbocsátani a barátom? Nem szeret már igazán? Vagy kiszeretett belőlem?

Figyelt kérdés
A barátom látta a snapemet hogy streakelek 1-2 fiúval..én mondtam neki csak a snappontok miatt..erre ő nagyon megsértődött rám, azt mondja nem fog már úgy ölelni, csókolni engem mint előtte stb..mondta azt is nem tudja nekem elnézni ezt a hibámat..és én mégis annyi hibáját elnéztem neki..

jún. 28. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha ezen megsértődött, akkor egy igazi hisztis tini kiscsaj (tudom, a pasidról van szó, de akkor is). Ez csak kifogás, egy jó ürügy, mert lehet, hogy már tényleg nem érez úgy irántad, ahogy az elején. Ilyenen fennakadni semmi értelme egy normális kapcsolatban. Hány évesek vagytok amúgy? Mióta vagytok együtt?
tegnapelőtt 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

Ha van egy barátod, akkor ne akarj streakelni meg snappontokat gyűjtögetni.

Èn ki is rúgnálak azonnal.

17F

tegnapelőtt 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Sztem is maradjatok együtt. Más ember életét ne tegyétek tönkre. Legyetek együtt.
tegnapelőtt 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is az ugrott be, ami #2-es válaszolónak, hogy ez talán csak egy ürügy a szakításra. Lehet, hogy hetek óta várt egy ilyen alkalomra. Az biztos, hogy egy ilyen emberrel nem érdemes együtt maradni, mert képtelen megbeszélni a dolgokat. Bár téged sem értelek, streakelhettél volna lányokkal is, ha csak a pontok miatt csináltad...
tegnapelőtt 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem jogos hogy rosszul esik a barátodnak.

A hülyeséged helyet csinálnál valami értelmesebbet, és legalább nem bántanád meg a barátodat.

tegnapelőtt 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Azt hiszed az az 1-2 fiú nem veri a f.szát a képeidre amikor küldöd nekik?


Dehogynem. Kis naiv.

tegnapelőtt 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

En mar kivagtalak volna reg ha mas pasiknak küldözgeted magadrol e kepeket.

Tedd össze a kezed hogy a pasid meg nem.

tegnapelőtt 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!