Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret engem ez a fiú? Megbocs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem ez a fiú? Megbocsátható, amit tettem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A fenti két kérdesre szeretnék valaszt kapni, e leiras alapjan: ezzel a sraccal 2 honapja kezdtunk el kavarni. (Osztalytarsak vagyunk ) Korabban csak baratok voltunk, majd egyszer megcsokolt es azota sokkal tobbet talalkozunk es mindig kavarunk. Csoknal tobb meg nem volt. Mar az elejen megbeszeltuk, hogy nem akarunk elkotelezodni, tehat csak baratok vagyunk extrakkal, de masokkal nem kavarhatunk. E 2 honap alatt beleszerettem. Ő viszint teljesen ellentmondasos dolgokat csinal. Heti 1-2x biztos, hogy talalkozzunk. Sokszor mondja, hogy fontos vagyok neki és az tetszik neki bennem, hogy ertelmes vagyok, jol lehet velem beszelgetni es velem megtudja osztani a gondolatait. Amikor csokolozunk sokszor szenvedelyes es lassu, mindig szorosan osszebujunk tobb percekre. Azonban van egy masik lany osztalytarsam, akivel szinten kavart korabban es most meg folyton olelgeti ot. Azt mondja csak baratok, de vele folyton foglalkozik es odamegy hozza. Ezt mar megjegyeztem neki, hogy zavar, hogy masok elott alig szol hozzam, igy azota ezen javitott. Emellett megerti, hogy nem akarok csoknal tobbet. Szerintem jol osszeszoktunk ez a 2 honap alatt es bennem mely erzesek alakultak ki. Megbeszeltuk, hogyha nem sikerul, akkor baratok maradunk. Azonban egy szerdai napon mondtam neki, hogy hagyjuk abba es tenyleg legyunk csak baratok. Ezt nagyon megbantam, de még azon a het penteken megbeszeltuk a dolgokat, amiert "szakitottam" es ez utan mondta eloszor azt, hogy szeret es sosem fog elemgedni. Visszamondtam termeszetesen, hisz en is szeretem. Azonban tovabbra sem beszeltuk meg, hogy jarunk, ugyan az maradt minden. Ra egy napra szombaton pedig egy hatalmas hibat kovettem el. Nagyon berugtam es csokoloztam egy masik fiuval. Kovetkezo nap vasarnap rogton elmondtam neki, de ő (ahogy varhato volt) megmondta, hogy ezt igy tobbe nem szeretne folytatni, mert elvesztettem a bizalmat. Nos a kerdesem meg tovabbra is az, szerintetek ez a srac engem igazan szeret? Ilyeneket mond, a szenvedelyes csokok, a hosszu olelesek, viszont ott van az az ex baratnoje, akivel joba van. (Vele is csak kavartak, nem jartak). Emellett megbocsajthato, amit tettem? Noha nem jartunk, nrm szabadott masokkal kavarni, viszont ő mas lanyokkal is tulzottan nyitott volt. En pedig reszeg voltam, amikor ezt csinaltam
2019. jún. 9. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem látom veszélyesnek, ha a régi barátnőjével is szórakozik, ha ez nem lépnek át bizonyos határokat.

Neked kell kiérezned, hogy valóban téged szeret-e. Két hónap erre nem sok, ennyi ideig álcázni is lehet az érzéseket.

Az, hogy lerészegedtél és így csókolóztál, az nálam nagyon rossz pont lenne, de a kapcsolat további alakulása tenné függővé a lépésemet.

Figyelmeztetésül írom és nemcsak neked: a fiúk akkor tudnak a lánnyal azt tenni, amit csak akarnak, amikor lerészegítik őt... Érthetően írtam?

Ffi.

2019. jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én nem akarlak elszomorítani,de szerintem nem szeret igazán.Az,hogy kavartok aztán vége és újra,de ő meg mással is kavar.Az "igaz" szerelem úgy sose lesz,hogy csak barátok extrákkal.Lehet,hogy szeret,de vajon mennyire?!Ha tényleg úgy szeretne(szerelemből) akkor teljesen más lenne,akkor csak te lennél neki,még a hibádat is meg bocsájtaná.A te hibád meg bocsájtható,de máskor figyelj illetve légy okosabb.A fiúhoz visszatérve van esély rá,hogy szeret,de ez így nem mehet örökre.Igazából egy szerelem nem itt kezdődik,hogy barátság extrákkal/csak kavarás.Szinte el lehetne könyvelni egy hosszabb "kalandnak".

Remélem azért tudtam segíteni és persze ez csak az én véleményem ami egyáltalán nem biztos.🙂

2019. jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat😊
2019. jún. 10. 11:00
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 tökéletesen igazad van. Szerintem vagy mindenkit "kihasznált", vagy még kicsit éretlen. Feltétlen fordíts neki hátat, és keress mást
2019. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!