Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ő is szeret? (Több lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő is szeret? (Több lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki régóta tetszik és észrevettem néhány dolgot : nagyon sokat néz szinte állandóan ha pedig látja hogy észreveszem általában elkapja a fejét és elmosolyodik. Egyik nap átültem a barátnőm mellé (a kiszemeltem mögötte ül) És észrevettük hogy kihallgatja a beszélgetéseinket. Másnap barátnőm elhatározta hogy ő is bámulni fogja és kihallgatja minden szavát oda rángatott és észrevettemég hogy engem néz és beállt elé az egyik osztálytársam ő pedig kihajolt oldalra hogy lásson engem. Egyszer ebédnél elé ültem le mellette az egyik haverja ült és amint leültemb a haverja elkezdte lökdösni és közben rám néztek és elkezdte csitigatni a haverját hogy hagyja már abba.

Egyik ebéd után jó hamar végzett és visszavitte a kajáját utána visszajött és várt sosem szokott várni mindig elmegy de ő várt amikor végeztem felálltam az asztaltól visszavittem a kaját és kimentem az előtérbe ő pedig jött utánam és megállt előttem (csak ketten voltunk) engem nézett a szemei kitágultak alig pislogott tiszta vörös volt és látszott rajta hogy valamit akar még el is kezdett valamit halkan mondani de abba hagyta mert látta hogy összevissza kapkodok nem tudtam menni lehetett velem aztán végzett egy másik osztálytársam is ő is kijött köszönt nekünk én meg felöltöltem és kirohntam. És a mai napig nem tudom mit akart.


2019. máj. 24. 06:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt talán túlzás lenne kijelenteni hogy szeret (esetleg több előzmény tudatában lehetne találgatni), de az 1000%, hogy nagyon nagyon bejössz neki. :D
2019. máj. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld egy kicsit a tudtára adni hogy bejön neked. Sztem kölcsönös a dolog! Legyetek boldogok!
2019. máj. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Olyan édesek a tinik amikor összekeverik a tetszést a szerelemmel.
2019. máj. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
persze
2019. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!