Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Feladjam, ha a lány, akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladjam, ha a lány, akit szeretek, nem szeret annyira, mint én őt?

Figyelt kérdés
Több mint fél éven keresztül fűztem, elképesztően odavoltam érte mindig is, hiába utasított vissza rengetegszer, én nem voltam képes feladni. Teljesen beleestem, és szépen lassan megnyílt nekem, közelebb kerültünk egymáshoz, összekavarodtunk, egyre gyakrabban, nagyon jól esett, hogy ennyire vonzónak tart és fontos vagyok neki. Ennek ellenére még mindig nem akart kapcsolatot, pedig én szeretem, és többet akartam, nem bírtam elfogadni, hogy nem kellek neki többre. Nagy nehezen összejöttünk, végre élvezhetném a munkám gyümölcsét, de úgy érzem, ő továbbra sem szeret, csak éppen kedve van hozzám meg egy kapcsolathoz, pedig ennyi szenvedés után, amit okozott, kicsit jól esne ennél jobban érezni, hogy kellek. Amúgy elképesztően aranyos lány és csodálatos, de attól félek, hogy elhagy, amint jön valaki jobb vagy rám un, és én ezt nem bírnám elviselni. Mit tegyek, engedjem el, mert nekem ez csak még több fájdalmat fog okozni? Igazából amekkora naiv hülye vagyok, úgysem teszem meg, csak érdekel, hogy szerintetek van-e esély arra, hogy belém szeret időközben, veletek volt már olyan, hogy ennyivel később alakultak ki az érzelmek?

2019. ápr. 22. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy vélem, hogy jelenleg együtt jártok. A szétválás esetleges előfordulása minden kapcsolatban fennáll!!!

Ha bekövetkezik nehezen de bele fogsz törődni, ugyanis nem lesz más utad.

Most élvezd azt, hogy vele vagy. Ha szakítana, vedd tudomásul. Más is volt így (és lesz is).

F.

2019. ápr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én hosszú távra tervezek, és vele képzelem el az életem, és ezért tenni is hajlandó vagyok. Tudom, túl naiv és idealista vagyok, de én látom, ahogy megöregszünk együtt, és tönkre fog tenni, ha nem így lesz, az előző szakításom is tönkretett. Ennek ellenére köszönöm, megpróbálom addig boldoggá tenni, amíg tart!
2019. ápr. 22. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és hasonló sztoriban volt részem. Ha gondolod, írj privatot, és elmesélem
2019. ápr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Arra ügyelj, nehogy túl erőszakosan akard magad ráakasztani a leányra!!! Ezzel inkább elriasztod, semmint magadhoz édesíted őt, hiszen - amint magad írod - már rengetegszer elutasított. Ez engem óvatosságra intene...

F.

2019. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!