Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret?

Figyelt kérdés
19 eves fiu vagyok. A sztori lenyege hogy volt nemreg kb fel eve egy lany akivel tenyleg mar elso latasra megtalaltuk a hangot kavargattunk egy ideig es hat utana meg is tortentek a dolgok. Azonban utana elkezdett ignoralni nem írt es nem is beszelt velem tobbe. Utana eltellt 2 honap es bumm megint elkezdett keresni ramirt es en meg mint a bolond hittem neki es mentem ahogy hivott. Na ez a rozsaszin kod egy hetig tartott kb akkor megint kozolte hogy o nem akar engem. Erre ra masfel honapra ismet elkezdodott, hogy ramirt es keresett ez volt most marciusban. Most meg mindig beszelunk meg talalkoztunk is de megint azt veszem eszre hogy kezd leszarni csak felnapok utan ir vissza es akkor is kb csak szavakat dob ida nekem. Nagyon rosszul esik ez az egesz es tudom hogy en vagyok a hulye higy ezek utan meg foglalkozom a lannyall de o gyonyoruszep es minden megvan benne ami nekem kell egyszeruen odavagyok erte es bar tudom nem lenne ezek utan szabad, nem tudom nem szeretni. Szerintetek en mit jelentek neki? Mert csak gondol ram ha meg igy kb fel ev utan is eszebe jutok es ir...vagy csak az kell neki? Segitsetek 19/F
2019. ápr. 21. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Játszik veled, barátnőivel meg jókat röhögnek rajtad. Legyen már gerinced, küld el a p,ba
2019. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Játszik veled , ha nincs más előszed téged , mert tudja hogy 1 szavára már ugrasz is. Én megszakitanék vele minden kapcsolatot még ha fájna is kicsit
2019. ápr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!