Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnek megbocsatani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnek megbocsatani egy lanynak?

Figyelt kérdés
A sztori annyi, hogy megismerkedtem egy lannyal meg nyaron is talalkozgatunk meg kezdett kialakulni valami koztunk de elmentem egy buliba is ott berugtam is rairtam, hogy kuldjon nudeot is megsertodott ram( amit teljesen megertek) is szeretnek tole bocsnatott kerni mert nagyon rosszul erzem emiatt magam amit tettem, de nem akar nekem valaszolni sehol sem, hogy tudnek tole bocsanatott kerni?
2023. ápr. 4. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, csalódott benned, mivel csak puncit látod benne.
2023. ápr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hajlandó válaszolni valszeg buktad a csajt. Most tanultál belőle és legközelebb nem fogod elkövetni ezt a hibát.
2023. ápr. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem reagál azóta semmire, akkor ennek annyi.
2023. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat maskot majd mashogy csinalom koszi mindekinek
2023. ápr. 5. 12:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!