Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom jo helyre írom e de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom jo helyre írom e de ez mitől lehet?most van elsőnek komoly kapcsolatom több mint féléve már ő az első is akit nagyon szeretek és az mitől lehet ha bókolok neki vagy szépeket mondok többi lent.

Figyelt kérdés
Akkor ilyen nagy szeretet érzetem lesz és fura de merevedésem lesz pedig nem gondolok olyankor semmilyen szexuális dologra és ilyen más fajta is ez a merevedés mintha nem az izgalom fűtené úgymond hanem a szeretet nem tudom menynire érthető de remélem volt már másnak is ilyen és segít😁

ápr. 19. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes vagy és fűtenek a hormonok.
ápr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Ez ennyire bonyolult, hogy emiatt egy kérdést kellett felraknod?
ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Neked meg ennyire bonyolult hogy ki bírd kötöszködés nélkül? Nem bírtad ki mi muszály volt írnod valami ilyet az első normális válaszoló tudott válaszolni rendesen te nem, az elsőnek köszönöm
ápr. 19. 14:46
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Miért most szerinted erre mit lehetne írni a Kérdező, engem is elgondolkoztatott ez.
ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

*kötözködés

*muszáj

Mondd meg neki, hogy amikor bókolok neked, mindig merevedésem lesz!

ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Lehetne merevedésed egy helyesírási szótárra is!
ápr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Helyesen írni tanulj meg kérlek első sorban :/ Nagy zagyvaság amit írsz, felét sikerült kihámozni, ami alapján normális amit tapasztalsz.
ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Volt 1-2 amit elírtam meg nem használtam vesszőt mert leszarom,nem azért tettem ki hogy megszóljatok hogy írok csak ti ebből nyertek erőt ha baszogattok mást
ápr. 25. 11:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem nyernek belőle erőt, csak zavarja őket az igénytelenség.
ápr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!