Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen nehéz manapság?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz manapság?

Figyelt kérdés

Miért ilyen nehéz manapság egy jó párkapcsolatba kerülni??

Sokaknak több kapcsolatuk is volt de kevés embertől hallom hogy régóta egy olyan kapcsolatba lennének ami kettőjükről szól nem pedig az elvezetrol vagy az egyik boldogságról miközben a másik már nem akarja.

Ha meg egy olyan társ jön az életedbe akivel összeillenel másik ált "toxic" kapcsolatot akár.

Ezt fiatalabbakra és idosebbekre is értem meg hallom tőlük.

20F



2023. jún. 20. 19:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok az egoista köcs, ahelyett, hogy megismernék egymást, vakon beleugranak a kapcsolatba, stb...
2023. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs nagyon ki hangsúlyozva. Nem sokan vagyunk de vagyunk. Én is sok boldog történetet hallok. És az előttem szólóhoz hasonlóan én is ezt a véleményt tartom, hogy sokan csak bele ugranak majd "megszeretjük egymást" hasonlaton. Vagy csak simán nem gondolják komolyan és úgy járják a párkapcsolatokat sorra. De kivételek mindig lesznek és vannak. Az a baj hogy már manapság mindenre van kifogás ilyennel ne legyél ilyen toxik olyan toxik ennyire nem mutatja ki az érzelmet, ennyire túl nyomja. Szinte mindenbe amiről adott esetben a fél nem tehet. A toxik pl. egyébként mindenkiben van toxik viselkedés a pletyka, a rossz indulat egy egy történet iránt, vagy rossz gondolkodás mód stb. Ilyen ha akar pillanatnyilag is de előfordul. Ezért valakivel szakítani szerintem ostobaság. Ezek gátak és megmérettetéssel járó feladatok, amit valaki a viselőjével közösen vagy együtt mennek keresztül vagy nem. De ezeknek vannak jelei, ezt hívják közös hangnak, vagy úgy is ismerhetjük hogy közös nézőpont.
2023. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még az is a baj, hogy gyakran nem őszinték az emberek, nem mernek őszinték lenni, igenis néha kurvára szabadjára kell engedni az érzelmeket, igenis néha veszekedni kell, igenis néha fel kell rázni az állóvizet.


Ráadásul manapság azt tanácsolják: rosszat mondott a barátod rólad? Szakíts. Veszekedtél? Szakíts. Van valami probléma? Szakíts.

2023. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz, csak értelmesnek kell lenned és értelmes párt kell választanod.
2023. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#3 szerintem is ez az egyik fő probléma de ha őszinte is vagy olyannal kell az lenned aki megbecsüli.

De örülök hogy vannak ertelmesek is csak meg kell őket találni

2023. jún. 20. 20:57
 6/20 Nonameboi ***** válasza:
100%

Igen, ez emberfüggö. Gyakran van, hogy csak a népszerüségért, és egymás kielégítéséért vannak együtt. Viszont, ha 2 értelmes ember összetalálkozik, akkor nem csak futókalandok tudnak kialakulni.

Manapság sok a kis tini qrva, és a fuckboyok, de szerencsénkre vannak értelmes emberek is.

2023. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
2- és vagyok a hármasnak is igazat adok, én is ezt a szemléletet állítottam hogy mindig van valami és ezt is tanácsolják jaj találsz jobbat meg ilyenek és csodálkoznak hogy miért van ennyi megcsalás. A sok fejbe bele ültetett bogaras butaságok miatt. Nyilván nem csak ezért az már más téma de sok esetben ez is tudatalatt rendesen dolgozhat. A veszekedésben én is egyet értek, ahol nincs "egészséges" szinten veszekedés ott vége a kapcsolatnak is.
2023. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

3. Teljesen egyetértek. Nekem is mindenki ezt mondta.



Nehéz időkön mentünk keresztül, mindenki azt mondta az időmet pazarolom a páromra. Voltak veszekedések, párterápia. De nem adtam fel, ő sem.


Most ott vagyunk. Ugyan én vagyok az idősebb, nő.



Ő 22, én 24. Nem akarom elengedni, nem is szeretném. Ráadásul csak tőle kaptam ennyi törődést, előző kapcsolatokban ennyit sem.. :)

2023. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Örülök hogy sokan így vagytok ezzel

#8 nektek pedig boldogságot

2023. jún. 20. 23:03
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

9. Köszi, de hidd el hogy k*baszott nehéz egy kapcsolatot folyamatosan sínen tartani. Mindkettő ember részéről nehéz.


Szerinted is nehéz jó társat találni, kérdező?

2023. jún. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!