Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért ilyen nehéz párt találni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz párt találni manapság? 19/F

Figyelt kérdés

Igazából én saját magamat külsőre, belsőre is átlagosnak tartom, normális srácnak gondolom magam. Introvertált típus vagyok, nem járok bulizni, a túl nagy társaságokat sem kedvelem, de ettől függetlenül nincs különösebb problémám a kommunikációval.

Volt pár randim az elmúlt 1 évben, de semmi nem lett belőlük, 2 lánnyal is az volt pl, hogy talizáskor nagyon flegmán, bunkón viselkedtek, utólag meg azzal magyarázták, hogy nem volt jó kedvük. Egyikőjük utána még szeretett volna talizni is, de én így már inkább hagytam, nagyon nem szeretem, ha egy lány paraszt módon viselkedik már az első randin. Az igényeim egyáltalán nem nagyok, külsőre gyakorlatilag csak annyi, hogy legyen ápolt és igényes a lány, belsőre pedig egy kedves, aranyos, vicces lányt képzelek el magamnak. Az élőben ismerkedés ugye alapból nehéz számomra, tekintve hogy introvertált vagyok, neten pedig borzasztóan nehéz értelmes lányokat kifogni, egyszerűen nem is értem, hogy miért. Kicsit elkeseredett vagyok, mert szerintem kellően sokat próbálkozom, és mégsem találom meg magamnak az ideális lányt. Mástól is hallom, hogy nem könnyű manapság, de lassan úgy érzem jobb feladni az egészet. Másnak is ilyen nehéz a párkeresés introvertált fiatalként, vagy én rontok el valamit?



2022. aug. 17. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Úgy használod ezt a manapság dumát, mintha akkora tapasztalatod lenne. Régen se volt egyszerűbb, és az introvertáltak mindig is hátrányból indulnak. Nem az a gond, hogy nehéz értelmes lányokat találni, hanem, hogy aki extrovertált, az valószínűleg nem akar neten ismerkedni, így az kapásból bukott ügy. Ha pedig tényleg ilyen szörnyűnek gondolod a helyzetet, akkor kérdezd meg a szüleidet, hogy az ő idejükben mennyi esélyed lett volna csajozni, és utána gondolkozz el.
2022. aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Változnak a formák, nincsen jól bejáratott módszer, azért nehéz.

Keress több helyen!

2022. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Na az első megmondta a frankót és egyből le is pontozták xd
2022. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Introvertált típus vagyok, nem járok bulizni, a túl nagy társaságokat sem kedvelem"

Ennyi a baj.

En is és az összes ismerősöm aki kicsit visszafogottab tipus ugyanebben a helyzetben van.(csak annyi hogy én nem szeretek neten ismerkedni)


En nem értek egyet azzal amit az első válaszoló írt. Nyilván régen sem volt minden tökéletes,de ma már sokkal több befolyasnak ki vannak téve a fiatalok az internetnek koszonhetoen,(ezt a szüleim is elismerik.)


"kellően sokat próbálkozom, és mégsem találom meg magamnak az ideális lányt"

Talán még ez lehet a baj. A hangsúly az idealison van. Persze nincs gond azzal ha elképzelsz magad mellé valakit,irtad is hogy nincsenek nagy elvarasaid,de ha valami nem úgy történik ahogy te azt elképzeled ne fordíts azonnal hátat,adj lehetőséget,legyél nyitottabb.


"nagyon nem szeretem, ha egy lány paraszt módon viselkedik már az első randin."

Ha találkoztál volna megegyszer ezzel a lánnyal megbeszelhetted volna vele hogy mégis mi volt ez a viselkedés és lehet hogy kiderült volna hogy normális csak valami baja volt,de nem felelt meg annak az ideális képnek ami a te fejedben van egy lanyrol és ezért már el is ítélted. Nyilván nem szabad elturni,hogy valaki így viselkedjen veled,de az lenne a legfontosabb hogy megbeszéljetek,ugyanúgy egy kapcsolatban is.

2022. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondanám, hogy ne egy alkalomból ítélj, és beszéljétek is meg a dolgokat.
2022. aug. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

TLDR, de ahogy végigfutottam a szöveget szerintem nem maradtam le semmiről.

Amúgy nem, nem nehéz, és főleg nem nehezebb mint régen lehetett. Nekem például válogatni nehéz xd

Valszeg az a baj hogy nem mész sehova, meg nem ismerlek, de mivel rengeteg ilyen ember van, el tudom képzelni hogy nincs semmi hobbid vagy érdeklődési köröd ami kapcsolódási pontot jelenthetne más emberekkel. De az se baj ha valakivel nem közös a szenvedélyetek, de ha semmi nem érdekel akkor nagyon unalmassá válsz másoknak. Úgy még beszélgetni sem lehet egy jót. De szólj ám ha tévedek, akkor visszaszívom.

2022. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem,pedig sose volt ilyen könnyű párt találni,mint napjainkban.


21. Században az internet korában élünk,rengeteg társkereső oldallal rengeteg nővel rajta.


Vagy haverokkal elmész bulizni ott is tudsz korodbeli lányokkal ismerkedni.


Akkor az egyetemről még mindig nem beszéltem,ahová jártam 10.000 hallgatója volt,aminek a fele nő.


Én például kutyás vagyok,sétáltatás közben rengeteg lány jön oda hozzám,hogy megsimogassa a kutyámat,az is jó ismerkedési helyszín,de csak ezért ne vegyél kutyát.


Vagy amit ajánlok még és most ki fogsz nevetni,társas tánc.

Egyik kolléganőmet elkísértem egyszer,mert akivel szokott menni éppen beteg volt.


Tele volt a hely jobbnál jobb nőkkel.


Én bevallom nekem,sose okozott gondot,hogy beszélgetések,nyissak,

ismerkedjek a nőkkel.


Viszont azt is tudom,hogy ez sokaknak problémás.

2022. aug. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
46%

Ha esetleg itt lenne kedved ismerkedni, én benne lennék


18/L

2022. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Találni párt introvertáltként kifejezetten könnyű lehet, hiszen a magukat interneten kelletők száma (nemtől függetlenül) igen magas. Az igazi kérdés már csak az, komoly kapcsolatba bonyolódni felszínes emberekkel akar-e mindenki. Illetve - ha már párkapcsolat -, én az 'amilyen könnyen jön, olyan könnyen megy' elvet látom érvényesülni sajnos egyre gyakrabban.

Egyébként a kezdeti sikertelenségek hatására nem kell végérvényesen kivonni magad a forgalomból, fel a fejjel, még rengeteg időd van megismerkedni rengeteg csodás emberrel. Ha van egy zárt baráti köröd, akikben megbízol és tudaz nyitottan viselkedni, elmehetnél velük egy-egy szórakozóhelyre vagy olyan eseményre, ahol hozzád hasonló igényű potenciális partnerekkel találkozhatsz. Csak ne félj nyitni!

2023. jún. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!