Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » 40-es egyedülálló férfiak,...

40-es egyedülálló férfiak, nehéz manapság párt/társat találni?

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 19:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
Igen nehez
2021. dec. 5. 20:12
 2/12 anonim válasza:
Sajnoos igen, nehéz.
2021. dec. 5. 20:58
 3/12 anonim válasza:

Én - 40-es nőként - arra gondolok, hogy a KÜLSŐLEG is megfelelő nőt keresik.


Egy másik véglet, amit nem szeretnének: a hölgy egyedülálló/elvált, esetleg özvegy és LEGALÁBB egy gyermeke minimum van már.


Vagy esetleg a huszonéves korosztályban keresgélnek? Az sem kizárt.


A hűséget mennyire várják el? Illetve mekkora elvárással rendelkeznek ágybeli teljesítmény szempontjából?


Önálló megélhetéssel rendelkezzen a hölgy? Ki a sikeresebb a szakmájában és mekkora keresetkülönbségek vannak közöttük?


Mindig mosolyogjon és jókedvű legyen a hölgy? Humorérzékkel megáldott? Tudjon főzni-sütni, varrni/hímezni/horgolni, legyen jó a házimunkában? (Mosás, takarítási szokások, vasalás, stb.)


Közös hobbi, szabadidő tartalmas - együttes - eltöltése, vagy akár legyen külön baráti társasága (barátnők, "énidő".)


Egyszóval a felsorolás akár végtelen számú is lehet...


Tudja otthonossá varázsolni a közös lakást, stb.

2021. dec. 5. 21:13
 4/12 anonim válasza:
Nehéz
2021. dec. 6. 04:59
 5/12 anonim válasza:

Nehéz


Nálam pl az egy gyerek nem gond.Nekem nincs gyerekem.

2021. dec. 6. 08:16
 6/12 anonim válasza:

Kedves #3-as!


Azért nehéz találni, mert feltettek egy egyszerű kérdést, amire akár igennel, vagy nemmel is lehetett volna válaszolni, de túlagyalva a dolgot, Ön rögtönzött 8-10 problémát belőle.

2021. dec. 6. 08:21
 7/12 anonim válasza:

6-os válaszolónak:


Nem, nem problémákat rögtönöztem, hanem PRÓBÁLOM MEGÉRTENI a másik oldalt. Ugye milyen hihetetlen és szokatlan tulajdonságok ezen az oldalon? :)

2021. dec. 6. 08:34
 8/12 anonim válasza:
Nem nehéz, szó szerint hemzsegnek a 30 vége, 40 eleje nők, akik egyedülállóak, és társat keresnek. Szerintem sokkal könyebb ilyen nőt találni és összejönni mint korábban, huszonévesen, mert ők általában pontosan tudják mit akarnak, kevesebb a játszmázás.
2021. dec. 6. 08:44
 9/12 anonim válasza:
Hol?
2021. dec. 6. 08:47
 10/12 anonim válasza:

Szintén negyvenes, de férfi


"Én - 40-es nőként - arra gondolok, hogy a KÜLSŐLEG is megfelelő nőt keresik."

Te lennél olyan férfival aki nem jön be neked, csak esetleg belsőleg? :) Azt nálam úgy hívják, hogy barátság. Amúgy nekem másodlagos, sokkal fontosabbak a belső értékek, de azért legyen valami ami külsőre is megfog. Remélem nem bűn! :)


"Egy másik véglet, amit nem szeretnének: a hölgy egyedülálló/elvált, esetleg özvegy és LEGALÁBB egy gyermeke minimum van már."

Köbö legutoljára huszonévesen zavart volna, ha van gyerek, de azért az ember változik. :) Nekem is van amúgy "gyerekem", csak négy lába van és dorombol, aki szereti a bársony talpúakat, azokat 2 perc alatt leszereli! :D


"Vagy esetleg a huszonéves korosztályban keresgélnek? Az sem kizárt."

33+


A hűséget mennyire várják el? Illetve mekkora elvárással rendelkeznek ágybeli teljesítmény szempontjából?

Számomra a hűség az egyik legfontosabb alappillére egy egészséges kapcsolatnak.

Ágy cuccot csillagozom* lentebb kifejtem.


Önálló megélhetéssel rendelkezzen a hölgy? Ki a sikeresebb a szakmájában és mekkora keresetkülönbségek vannak közöttük?

Én is meg tudok élni a saját kis piizemből, szóval nem lenne hátrány ha a hölgy is hasonló lenne ilyen téren. A bekezdésed második felét értelmezni sem tudom, mivel nem érdekel. (Érteni értem, de nem érdekel)


Mindig mosolyogjon és jókedvű legyen a hölgy? Humorérzékkel megáldott? Tudjon főzni-sütni, varrni/hímezni/horgolni, legyen jó a házimunkában? (Mosás, takarítási szokások, vasalás, stb.)

Mivel én is alapvetően jókedvű vagyok és mondták már rám, hogy állítólag tartalmaz a személyiségem nyomokban humort, ezért jó lenne ha ilyen téren is kompatibilisek lennénk! :) JA és nem keresek házicselédet, tudom használni azt az izét is, na azt a hosszú botot aminek a végén ilyen szálas izé van, amivel fel lehet törölni a koszt a padlóról. Főzést viszont nagyon szívesen átpasszolom, inkább mosogatok, meg takarítok! 😅


Közös hobbi, szabadidő tartalmas - együttes - eltöltése, vagy akár legyen külön baráti társasága (barátnők, "énidő".)

Nem gond, ha mind a kettő van, én sem szeretnék rácsimpaszkodni a másikra. :)


Tudja otthonossá varázsolni a közös lakást, stb.

Amennyiben lakberendezői vénával van megáldva, akkor nyitott vagyok ilyen téren is, felőlem... :D



*** (tudom, nem három volt! :P)

No, ez egy érdekes kérdés, mivel hiába vagyok 43, de sajnos nincs sok tapasztalatom, részben azért, mert nagyon nehezen győztem le mindég is azt a hülye kisebbségi komplexusomat. Folyamatosan dolgoztam/dolgozom rajta. Még írtam ki anno előző nickemmel is egy kérdést a szexuális szekcióban. Mondhatni 99%-ban gyógyult vagyok. Az 1%-ot fenntartom magamnak. :D

De igyekszem ezerrel és az intim együttlét nem csak abból áll ám! :P


tl;dr: nekem ez volt mindég is a lehuzó/visszahúzó erő, és nagyon jól tudom, hogy csak rajtam múlik, de most már legalább belátom visszafele is. Fél siker, nem? :)

2021. dec. 6. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!