Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » 40-es egyedülálló férfiak,...

40-es egyedülálló férfiak, nehéz manapság párt/társat találni?

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 19:50
1 2
 11/12 anonim válasza:
Miért nehéz?
2021. dec. 9. 19:57
 12/12 anonim válasza:

"No, ez egy érdekes kérdés, mivel hiába vagyok 43, de sajnos nincs sok tapasztalatom, részben azért, mert nagyon nehezen győztem le mindég is azt a hülye kisebbségi komplexusomat."

Szerintem csak hozzád illőt kéne keresned. Nem mindenkinél előny a sok tapasztalat. Nálam az lett volna a sajnos, ha a férjem sok tapasztalattal rendelkezik. 35 évesen házasodtam, a férjem volt az első, és én is neki, a házasságig vártunk, mondjuk mi tudatosan, és nem volt egyikünknek sem kisebbségi érzése. Én sose akartam senkinek az ikszedik barátnője lenni. Sokaknak ez ma már elképzelhetetlen, de azért írtam le, hogy ilyen is van, bármennyire hihetetlen.

2021. dec. 25. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!