Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz már manapság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz már manapság kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Igaz nem vallom magam túl idősnek de hiába próbáltam ismerkedni sosem jött össze, ebben az egészben csak az frusztrál hogy ismerőseim, mindig azzal zargatnak hogy van-e már kapcsolatom és kb mostanság mindenki azt kérdezi már elegem van és nem tudom mitondjak mert ha azt mondom nincs egyből jönnek azzal hogy miért és hogy miért nem keresek? Már el se mondom mert felesleges mennyire nehéz. Tudnám sorolni reggelig hogyan, és miért. A netet inkább hagyjuk az nem ismerkedésnek való. Való életben ahol a legtöbbet vagyok az a buszállomás igen csak azzal meg az a probléma egy vadidegenhez hogy menjek oda hogy hát "Szia, lenne kedved ismerkedni". Nyilván ilyenkor van amikor várom a buszt vagy járkálok rám néz, illetve olyan is a legtöbb ember elfordul, meg nem azért van ott hogy ismerkedjen. De nekem máshol nincs lehetőségem sajnos. Szórakozni nem szoktam illetve nem is szeretek járni. Egyszerűen hiába próbáltam nem, rengeteg idióta, perverz mindenféle agyhalott már bocsánat de ezt tapasztalom. És engem ez azért ábrándít ki mert oké elvagyok egyedül meg minden de néha nagyon rossz hogy nincs velem senki. Ha várok abból meg nem lesz semmi azért tenni is kell. Szóval teljesen tanácstalan vagyok.. Nektek hogy megy az ismerkedés?
2021. nov. 10. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
13%

Ha lany vagy, ne te kezdemenyezz.


Amugy koszond az internetnek. Az emberek mar nem ismerik egymast.


Amugy az en eletem szarabb. Van baratom, kozben meg minden vagyam, hogy igazi humanoid robottal legyek egyutt. Sajnos az eneletemben ilyen meg nem lesz.

2021. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy ahogyan idősödünk úgy leszünk egyre egyedibbek, egyre jobban kiforrja magát a személyiségünk, és így az emberek között már nagyobbak a különbségek, mint fiatalabb korukban. Nehezebben megy már az összecsiszolódás, mint régebben, mert fiatalon/gyerekként még együtt formálódik az emberek személyisége a közeli társaival, nincs nagy különbség közöttük, illetve rugalmasabbak az emberek.

Az írásodból azt veszem ki, hogy egy fiatal lány vagy. Öltözz igényesen, legyél csinos, legyen pozitív és nyitott a kisugárzásod, küldd a "jeleket" a fiúknak, hogy próbálkozhatnak (egy mosoly, hajcsavargatás, fej oldalra billentés, szemezés stb.) Illetve indirekt módon is ismerkedhetsz, például megkérdezel tőle valamit, útba igazítást kérsz vagy segítséget valamiben például és már szóba is elegyedtél vele.

Gondolom a busszal iskolába/munkahelyre jársz, esetleg ott is tudsz ismerkedni? Vagy kezdj bele valami csoportos hobbiba, sportba, tanfolyamba, ahol más embereket is megismerhetsz.

2021. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egyik leggyakoribb ok a feszültség. Az emberek görcsösen próbálnak társat találni, ami abszolút riasztó hatású. Az egyik megoldás az lehet, ha növeled az esélyeidet: eljársz helyekre, kipróbálsz dolgokat, akár rögtönzött beszélgetéseket is kezdeményezhetsz. A másik, hogy türelmesen vársz, hátha megtalál valaki.

Az a legfontosabb, hogy minél jobban akarsz társat szerezni, annál nehezebb lesz.

2021. nov. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!