Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz manapság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz manapság értelmes, őszinte, normális srácot találni?

Figyelt kérdés

Akár barátkozás, akár több céljából is, de nagyon nehéz ilyen embert találni. Bár inkább barátkozás lenne a cél, de az is egy örök kihívás.

Pedig egy viszonylag érett, illetve értelmes lánynak tartom magam.



2022. nov. 1. 21:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy, kérdező?
2022. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Minden korosztálynak megvannak a maga kivételei. Fiatalok közt is vannak normálisak és idősebbek közt is vannak fszparasztok, és fordítva.
2022. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Milyen társaságokban keresel? Nagyon sokat számít. Nem tudom, vallásos vagy-e, de én pl. egy katolikus közösségben ismertem meg egy csomó jó arcot.
2022. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes, őszinte, normális srac vagyok - legalabbis ezt mondja mindenki akivel találkozok. Persze mindenkinek van valami hibája, de el nem tudom képzelni hogy egyedül lennék ilyen, biztos van ezer másik srac is aki hasonló.
2022. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent hogy "értelmes, őszinte, normális"? Fejtsd ki kérlek.


"Bár inkább barátkozás lenne a cél"


És igazából melyik férfias témák érdekelnek amikről jó veled beszélgetni? Mert ugye akkor lehet barátkozni, ha van közös téma meg minden. Általában egy férfi jobban elvan egy másik férfival, mivel hasonlók az érdeklődési körök, és kevésbé problémás a kapcsolat két azonos nemű hetero között.

Egy férfi, a nőben inkább olyan dolgokat keres, ami már inkább kapcsolat fele mutat.


Legegyszerűbb barátokat szerezni olyan helyeken, ahol olyan témák vannak amik érdekelnek. Pl munkahelyen, könyvklubban, sport edzés, etc., ott már van egy kezdő téma amiről lehet beszélgetni. A kérdés hogy találtok-e másik közös témát. Jársz olyan helyekre ahol hasonló gondolkodású "értelmes" emberek vannak? Kezdeményezel-e baráti kapcsolatot ha valaki szerinted értelmes?

2022. nov. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Manapság? 40 leszek, az én fiatalkoromban dettó ugyanez volt.

Barátkozni meg ne akarj, a pasik úgyis többet akarnak. Ha nem, akkor barátkozni sem fog veled.

2022. nov. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nehéz, mert nehezebb őket észrevenni, megtalálni.
2022. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom mire gondolsz, én is ilyen vagyok szerintem és pont ugyanezt érzem lányok terén, hogy már gyakorlatilag lehetetlen lassan normálisat találni. Amúgy nem rosszból de a legtöbb srác nem szeretne csak barátkozni egy lánnyal, tapasztalatból mondom, hogy egy idő után úgy is próbálkozni fog nálad komolyabban a srác.
2022. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon kis naiv vagy, ha azt hiszed, hogy srácokkal lehet "barátkozni". Úgyis akarni fog valamit idővel, ha meg nem, akkor lekopik rólad.
2022. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Azért azzal vitatkoznék, hogy nem lehet fiú-lány barátság. Nekem pl tök vegyes a baráti társaságom, még az is lehet hogy több lány van benne mint fiú. És oké, szexuálisan vonzódok feléjük, mert nyilván másik nem, de sosem volt még egyikükkel sem semmi, mert normálisan kezeltük a dolgokat. Szóval ha nem ösztönlény az ember akkor lazan lehet ilyen barátsag is.
2022. nov. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!