Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sokan hogyan tudnak tiniként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan hogyan tudnak tiniként normális párt találni amikor felnőttként is nehéz pedig ott már érettebb az ember?

Figyelt kérdés
Én mindig csodálkozom ha valaki tiniként évekre szóló kapcsolatot talál amikor felnőttként is nehéz dolog, nem hogy tiniként amikor még éretlen, komolytalan az ember.
2023. jún. 11. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Úgy hogy vannak normális emberek is, csak meg kell találni. Őket nem a suliban fogod, vagy a legritkább esetben. Sőt, esélyes hogy utaznod is kell. De megéri.
2023. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó helyen kell keresni, illetve nem minden a külső.
2023. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Úgy, hogy tiniként nyitottabbak az emberek, nem annyira besavanyodottak, nincs annyi teher rajtuk, nem darálja be őket a mókuskerék, anyuci-apuci pénzeli őket, szóval: szabadabbak, több helyre eljárnak, stb.
2023. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#1-2

nem írtatok konkrét helyet, ez titok? vagy ti se tudjátok?

2023. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem vitatkozni akarok csak kíváncsi vagyok
2023. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 Nem titok, csak nincs ilyen hely. Nekem online megy a legjobban, volt már randim facebookon és instán keresztül is, a barátnőmre pedig egy anonim chat appon találtam rá. Beszélgettem csajokkal buszon, vonaton, kocsmában, buliban, koncerten, mindenhol.
2023. jún. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
100%
Mások az igényei egy tininek.
2023. jún. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tiniként is akkor nehéz, ha csúnya vagy, bár az minden korban nehéz.


Felnőttkorban a párkapcsolat főleg 25-30 felett nagyon inkább interjú, van-e kocsi, ház, jó fizu, amire lehet gyereket vállalni, jó egzisztencia, hidd el, sokszor felnőtt korban nem abból a jaj tiszta szerelemből jönnek őssze a nők egy férfival ,hanem a pénzéért.


Én nagyon ezt látom ,hogy olyan 25-30 felett már nem azt a jóképű falubikáját keresik a lányok mint mondjuk 15 évesen. Hanem egy jólkereső, stabil egzisztenciájával rendelkező férfit.

Most, hogy van a CSOK meg ilyen árak, így ma már ezt ajánlom akit 15-20 közt semmibe vesznek a lányok, csináljon jó diplomát dolgozzon, és majd 30 év felett közepes kinézettel is lehet hódítani, ha van már pénzed.

2023. jún. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!