Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egészséges dolog, hogy "friss...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges dolog, hogy "friss szerelmesekként" nem abból áll ki a beszélgetésünk, hogy mennyire imádlak stb?

Figyelt kérdés

Majdnem 2 hónapja jöttünk össze, mindketten úgymond "jégszívüek" vagyunk. Minden a legnagyobb rendben, és nagyon jól megvagyunk egymással. De néha olyan elbizonytalanító másokat látva, hogy nem megy ez a folyamatos

imádlak 1000 smiley nálunk stb.


Nyilván amikor olyan pillanat van kimondjuk egymásnak, de ritka.


18/L 22/F


2022. ápr. 17. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem sokkal jobb, én gyűlölném ha állandóan ez a gügyögés szerű dolgot lennének :)

16/L

2022. ápr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális, nem gyerekesen viselkedtek.
2022. ápr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi is ilyenek vagyunk, semmi gond nincs ezzel.
2022. ápr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Mi se gügyögtünk soha, 17 voltam mikor összejöttünk, ő 20. Azóta eltelt 7 év és egy éve boldog házasságban élünk.

Hidd el, nem a kifelé mutatott nyáladzás teszi igazzá a szerelmeteket, hanem ti és a valódi érzelmek. :)

2022. ápr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ijesztő, hogy egy röpke évtized alatt mi lett a világból. Félelmetes, sőt iszonyatos.

Ja, nem rakunk ki 5000000 db smileyt a netre, nem is szeretjük egymást.

Mondjuk nem tudom, aki kirak, az mikor ér rá törődni a másikkal, de engedjétek el, én egy nyomorult 39 éves értetlen boomer vagyok.

2022. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
jégszívű...agyam elszáll komolyan
2022. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A boldog kapcsolat onnan ismerhető fel, hogy nincs nyoma a neten.


ennyi

2022. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi ilyen "gügyőgösek" voltunk a barátommal a kapcsolat elején, annyi smileyt meg imadlakot, szeretleket stbt írtunk, hogy már tiszta hülyének néztek volna mások :DD viszont ezt sehova nem tettük ki, csak privátban beszéltünk így egymással, azóta meg már lassan 1 éve együtt vagyunk, szóval csillapodott azért ez is:) de ettől függetlenül ugyanúgy szeretjük egymást, és ha vannak is problémák ugyanazt érezzük, szóval egyáltalán nem baj ez. Ha nektek nincs erre igényetek, meg nem jön természetesen, az is tök rendben van, sokkal fontosabb ennél kb minden :)

17/l (baratom 22/f, ő volt a jobban smileyzós :D)

2022. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi gond vele es valszeg tovabb is fog elni a kapcsolat mint a nyalas 100x szivecskes
2022. ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!