Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális dolog ha amiatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ha amiatt szakított velem a barátnőm mert cigizem?

Figyelt kérdés
Amikor megismertük egymás akkor is cigizem. Tudom hogy őt zavarja, emiatt előtte sosem cigizem. Max a szagát érezhette rajtam. Normális dolog hogy emiatt szakított, vagy csak egy kifogás volt ez?
2022. febr. 26. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Lehet valami koràbbi negativ élménye van ezzel kapcsolatban. Így én megértem.
2022. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

IGEN. Nekem borzasztó undorító dolog, mikor valaki büzlik, büdös szájat megcsókolni kidfejezetten hányingerkeltö. (Ismert mondás, hogy dohányossal csókolózni annyi, mint kinyalni ehy használt hamutartót!)

Az meg, hogy kezdettöl tudta, csak annyit jelent, hogy eleinte megpróbálta ezt az undort elnyomni, idöközben kiderült számára, hoyg nem megy.

2022. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
92%
Így van. Gusztustalan büdös vagy tőle mindenhol. Én 10 évig dohányoztam és a kezdetektől fogva rühelltem és szégyeltem a szagát, ez tízen éves koromban volt. Saját magamtól is undorottam emiatt mérsékelten, jó ideig amikor lányokkal voltam. Persze a lányok túlnyomó többsége is dohányzott. Mindig valamit ittam, ettem vagy rágoztam, hogy legalább a szájíz nelegyen meg. Rengeteg dezodort használtam el. Nem egyszer megkaptam az undorító dohányszag kritikát még barátoktól is, vagy mielőtt kialakulhatott volna
2022. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is rendben van. Én is szakítanék ha a párom cigizne. Gusztustalan, utálom a szagát is és még egészségtelen is. Nem járnék olyannal, aki tudatosan, mondhatni direkt mérgezi magát.
2022. febr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ez sok ember számára undorító.
2022. febr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
71%
Hála istennek egyre több fiatalnál látni a nem szokványos rendszeres dohányzást, azaz valamilyen e-cigi vagy tudomis én mik vannak még🙏
2022. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális, hogy ezért szakított, nem sokan tudják elviselni.
2022. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%
Ha így ismert meg, akkor fura. Miért jött veled össze? Szerintem inkább egy jó kifogás.
2022. febr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Attól még büdös vagy, hogy a társaságában nem gyújtasz rá, büdösek a ruháid, a cuccaid is. Csak te már megszoktad és nem érzed.
2022. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Attól, hogy tudja hogy cigizel nem kell ezzel élnie. Most unta meg a bűzt és az ezzel járó felesleges pénz kidobást.

Te meg megtanultad, hogy olyan csajjal kezdj aki szintúgy dohányzik.

2022. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!