Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz dolog az ha valakinek 20...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz dolog az ha valakinek 20 felett lesz először kapcsolata meg akkor is veszti el?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok de nagyon nehéz norális lányt találni, már 20 felett vagyok de továbbra sem történt semmi.

Volt egy lány aki cikizett emiatt, hogy nem szexeltem még.

Nem tudom mi van a lányokkal, de nagyon furák, mert ha egy fiú nem nagypofájú akkor semmibe veszik.


2021. dec. 5. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 évesen veszítettem el egy idióta k..val, várhattam volna tovább is jobban jártam volna, egyáltalán nem érdekel ki mit gondol gáznak...biztos te is találsz magadnak olyan lányt akivel érdemes elveszíteni.


Egyébként meg ha beszól egy lány nem kell kussba lenni, elküldheted te a p..ba...attól hogy pörgött már pár f.on még nem több mint ember.

2021. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Veszitsük el együtt. Szűz lány, akit szintén piszkálnak
2021. dec. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Társadalmilag gáznak számít, amúgy nem. Le kell f-sni ki mit gondol és vár el tőled, senkinek nincs köze az életedhez.
2021. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mára is jutott egy ilyen kérdés...

Nem, nem gáz.

2021. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Lányként engem is mindig sokat cikiztek, hogy még nem volt pasim, pedig még csak 17 vagyok. De egyáltalán nem bánom, hogy nem feküdtem össze csak úgy bárkivel, hanem várok egy olyan fiúra, akivel tényleg lehet hosszútávra tervezni
2021. dec. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Dehogy gáz! Sőt, még később is ráér, érettebb fejjel - és a testi tisztaságot a házasságig őrizni ma is érték.
2021. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!