Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen hátrányai lehetnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hátrányai lehetnek annak ha egy fiúnak nem volt kapcsolata tiniként és csak elutasításokat kapott?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy az első szerelmem meghatározó. Nekem eddig csak csalódások voltak, meg az hogy nálam mindig talanak jobb fiut a lányok. Még csak nem is csókolóztam.

Velem mi lesz így később?

Neked milyen volt az első szerelmed?


2022. febr. 3. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem túl jó, mert ha össze is jön valami, utána ki akarod élni magad. Persze ez minden embernél így van, hogy vannak időszakok, amikor távolabb, és van, amikor közelebb van a párjához. De mivel neked nem lesz tapasztalatod mással, ezért a kíváncsiság sokkal nagyobb lesz benned mások iránt...
2022. febr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Már megint a kimaradt tiniszerelem...
2022. febr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem másoknak mi van, ha nem csalódás? Nagyon ritka, hogy valakik tiniként összejönnek és boldogan élnek, amíg meg nem halnak.

Az élet tele van csalódásokkal. Élj tovább, lépj tovább.

2022. febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Semmi bajod nem lesz tőle. Nem kell túldimenzionálni.... Kevesebb social mediabeli rettegtetést olvass!
2022. febr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!