Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Zavarja ha magasabb vagyok nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja ha magasabb vagyok nála?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki idősebb mint én és alacsonyabb is. Én elég magas vagyok (183 cm). Nem tudom, hogy a magasságom mennyire zavarja, vagy zavarja-e. Nem szeret annyira a figyelem középpontjában lenni viszont ha találkozunk és sétálunk valahol az emberek szeretnek megbámulni minket a magasságkülönbség miatt. Félek, hogy emiatt nem fog összejönni a kapcsolatunk. ( Még csak találkozgatunk, nem volt köztünk még semmi. )
2016. júl. 19. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeretitek egymást, a magasság nem fog közétek állni. Szerintem nem ez a lényeg, mások meg nyugodtan bámuljanak meg , lehet téged néznek , mert jó csaj vagy. ;)
2016. júl. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
nekem is alacsonyabb a barátom..őt sem zavarja:)
2016. júl. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
őt biztsan nem zavarja, ha igazán tetszel neki. Hasonló cipőben járok veled csak én 178 vagyok és engem kifejezetten zavar ha egy srác alacsonyabb, még ha őt nem is.
2016. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!