Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csak én látom, hogy a 19 év...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom, hogy a 19 év alatti középiskolás fiúk nem tudnák megvédeni a barátnőjüket?

Figyelt kérdés
Valahogy véznák, vékonyok, egy idősebb pasi pl.: 25 éves pasi már jóval izmosak, nagyobb válla van.
2015. dec. 12. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul látod...
2015. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj,de nagyon általánosítasz...16 éves vagyok,és igenis megtudnám védeni... Több szempontból is,nem vagyok vézna,kondizok,kőkeményen edzek(katonai egyetemre megyek),másrészt a szívem,eszem helyén van,szóval nem ilyednék be.... 16F :)
2015. dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy rajtad kívül nem sok ember látja, mert ez iszonyatosan nagy baromság.
2015. dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert az hogy valaki vékony, az azt jelenti hogy gyenge és nem tudná megvédeni a barátnőjét? Vagy bárki mást? Merész elképzelés ;)
2015. dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Ki ellen? 3 nagy késes kancigány ellen? Hát ne is haragudj, de ha az ember nem tanul valamilyen harci stílust, akkor valószínűleg megverik utcán, vagy megölik. A nőnek azt mondod, hogy fusson, lesz 2 másodperc előnye, közben sikít úgyis, tehát tulajdonképpen megvédte.
2015. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

Csak én látom, hogy a kérdező hülye? Vagy egy felnőtt férfi, akinek tinilányokra áll fel, vagy egy tini lány, akinek csak felnőtt férfiakra nedvesedik.


Egyébként meg egyenlőség van. Miért lenne a fiú dolga, hogy megvédje verekedéssel a barátnőjét?

2015. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom mit csinálna a kedves 16 éves úr aki katonai sulba készül ha pl egy Berki 2.0-ás terminátor ráhajtana a csajára XDXD
2015. dec. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van 6os,egyenlőség van.. nyugodtan meget a nő a három nagykéses kancigány ellen,a férfi meg sikítva eltipeg a magassarkújában ;)
2015. dec. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

az ilyen kőkemény harcembereket úgy megnézném egyszer éles utcai bunyóban...

a ringben előfordult már, hogy veszítettél nem? csak élőben majd nem fújja le a bír a földön, hanem akármi megtörténhet


három támadó késsel... na az igen

a józan ész azt diktálja, hogy most kell kipróbálni valóban működnek-e a filmes bunyók


a csajodat legegyszerűbben úgy tudod megvédeni, hogy nem mész vele kettesben sittes helyre késő éjjel, amihez nem kell kőkemény fizikum

2015. dec. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
# 8: Nálad csak az a két lehetőség létezik, hogy a férfi leáll verekedni, a nő elfut, és hogy a nő leáll verekedni, a férfi elfut?
2015. dec. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!