Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Középiskolás lányok! Ti nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középiskolás lányok! Ti nem érzitek úgy, hogy fogynak a lehetőségeitek?

Figyelt kérdés

Most leszek 11.-es, és szerintem egyre kevesebb esélyem van pasit találni (fősuli előtt). A jó pasik mind egyetemre mentek, és maradtak a fiatalabbak meg a bunkó szakmunkások (gimis vagyok). Mert ugye fiatalabb nem jó, még talán az egy évfolyammal alattam járók, de ugye őket már ismerem.

Aulás sulink van, kiállok a folyosóra, és több 100 pasiból egyről sem gondolom úgy, hogy adnék neki egy esélyt. A városban ugyanez, pedig iskolaváros, rengeteg a diák évközben.

Még szeptemberben felmérem a leendő végzősöket, mert azért a tavalyiak is jelentősen változtak a nyáron :D

Más lehetőségem nem nagyon van ismerkedni, bulizni járok, de abból mindig max. kavarás lesz, most már komolyat szeretnék.

16/L


2015. júl. 29. 21:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet velem is.. 16/l
2015. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

17 vagyok és nincs barátom pont ez miatt :D

fiatalabbal elvből nem

a korosztályom bunkó páwákból áll

egyetemisták akiket ismerek azok meg foglaltak :/

sok sikert :)

2015. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

"... Meg a bunkó szakmunkasok..."


Kösz szépen.


Kellene általánosítani!


Én asztalosnak tanulok és egyeltalán nem szeretem a bunkó embereket...


Mellesleg majd megnézem ki viszi többre majd... Az egyetemesek vagy a szakmunkások.


Egyébként fiúként is ezt gondolom.


Nincs olyan lány akivel jól érezném magam ráadásul BUNKÓ SZAKMUNKÁSOK...


16/f

2015. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene áltanánosítani*

Nincs olyan lány a suliban*


Egyébként ha már valaki nem megy egyetemre akkor annak az embernek már esélyt sem adtok?

2015. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Általánosítani... Na jó mostmár bunkónak érzem magamat. :D
2015. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát én most leszek végzős, és inkább várom is, hogy vége legyen, a sulimban iszonyú kevés a fiú, nem is az eseteim. Suli után meg több embert fogok megismerni, szóval én pont fordítva érzem.:D
2015. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"bunkó szakmunkások"


Nagy az arc. Tudod ha a bunkó szakmunkás nem lenne, akkor házatok se lenne, mert reggel az öledből ehetnéd a reggelit, mert nem lenne asztal. Kenyeret se zabálnál, mert azt is bunkó pékek sütik.

Szép ez a világ, csak sok f#sszopó.


17/F

2015. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#7 Hát igen...


Pont olyan ez mint a paraszt és a városi.


Le hülyeparasztoz azért valakit amiért egy mezőn dolgozik egy kaszával hogy tudjon enni és megélni mert ő neki csak meg kell venni a boltban, DE ha a paraszt nem szarik, a városi nem eszik.


El vannak kényelmesedve.

2015. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
Nem vagy te egy kicsit... felszínes, egoista és bunkó???
2015. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
akkor milyen az akiről azt gondolod hogy szerinted esélyt adnál neki?? eléggé válogatósnak tűnsz
2015. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!