Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Középiskolás lányok! Ti nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középiskolás lányok! Ti nem érzitek úgy, hogy fogynak a lehetőségeitek?

Figyelt kérdés

Most leszek 11.-es, és szerintem egyre kevesebb esélyem van pasit találni (fősuli előtt). A jó pasik mind egyetemre mentek, és maradtak a fiatalabbak meg a bunkó szakmunkások (gimis vagyok). Mert ugye fiatalabb nem jó, még talán az egy évfolyammal alattam járók, de ugye őket már ismerem.

Aulás sulink van, kiállok a folyosóra, és több 100 pasiból egyről sem gondolom úgy, hogy adnék neki egy esélyt. A városban ugyanez, pedig iskolaváros, rengeteg a diák évközben.

Még szeptemberben felmérem a leendő végzősöket, mert azért a tavalyiak is jelentősen változtak a nyáron :D

Más lehetőségem nem nagyon van ismerkedni, bulizni járok, de abból mindig max. kavarás lesz, most már komolyat szeretnék.

16/L


2015. júl. 29. 21:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen válogatós, annak tényleg fogynak a "lehetőségei"... Nem ezen múlik szerintem, hogy boldog leszel-e majd azzal a bizonyos fiúval.
2015. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom azok a jóarcú magas "egyetemisták" kellenek.


Meg is értem, mert mindenki a legjobbat akarja, de ne csodálkozzon ha közben ott van egy csomó helyes fiú (akik nem olyan "jók" mint akiket ő szeretne), akiket észre sem vesz és nincs barátja.

2015. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Hova szoktál járni bulizni?

amúgy adhatnál egy esélyt a szakmunkásoknak is :) van pár szakmunkás ismerősöm, akik teljesen értelmesek, kedvesek és segítőkészek :) ne nézd le őket ;)

2015. júl. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
49%
Én nem értem az ilyen csajokat, mi a túrónak kell így válogatni külsőre?! Mondd már meg, miért nem adsz esélyta fiúknak, lehet jobb fej ezerszer, mitn a te álom helyes Justin Bieber Swag YoLÓ homár fiúkák. Mondjuk nekem se kellenél, ne vagy szimpi írásod alapján, lenézed a fiút, te meg magaddal olyan nagyra vagy, közben meg ugyanolyan büdöse szarsz, mint más ember.
2015. júl. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Túl válogatós vagy.....(Y).

De ha bulizni mész, akkor kavargatsz. Ha más szájában kell járnod egy buliban, ahhoz nem kell válogatnod?

2015. júl. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
59%
Istenem,vegre valaki ugyanezt erzi!Pontosan ugyanez van velem is es fogalmam sincs,mit csinaljak. :D
2015. júl. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%

csak a külsőre mész.

fiatalabb miért nem jó?

szakmunkásokkal mi a baj?


felszínes 3,14csa

2015. júl. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzeted. Azok a srácok, akik a városban jól néznek ki osztálytársaim (= tabu, mert ugye házinyúlra nem...), vagy most ballagtak ( = egyetem az ország másik felében). Esetleg 1-2 jó srác a másik suliból, akik komolytalanok/foglaltak. Ja, és nem is nagyvárosban élek, hogy annyi lehetőségem legyen válogatni. Én már belenyugodtam abba, hogy egyetem előtt nem lesz senkim. Szerencsére, az már csak egy év... :D 18L
2015. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Értem már miért tart itt magyarország hogy szinte senkinek nem jut baratno aki atlagos.
2015. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19/19, az előtted levő hozzászóló vagyok. Teljesen átlagos vagyok. De ez nem azt jelenti, hogy nincsenek elvárásaim, és végső elkeseredettségemben "mindegy ki az, csak legyen valaki" alapon összejövök valakivel.
2015. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!