Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit akar tőlem? 19/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? 19/L

Figyelt kérdés

Egy ideje beszélek egy fiúval aki nagyon tetszik és van egy olyan érzésem én is neki de félek, hogy ő csak megdugni akar.

Nem nyomul annyira egyszer egyszer flörtölve ír de nem olyan erőszakosan

Lesz egy buli és megkérdezte elmegyek e vele(nem ismerek ott max két személyt) és fura mert most olyan mintha felvállalna de mivan ha csak megakar ott dugni és utánna majd nem keres

Szerintem jól össze illünk a barátnőim is mondják..

Mondja, hogy aranyos vagyok meg, hogy jól esett neki hogy látott de ez lehet csak duma is vagy nemtudom

Szerintetek



2021. júl. 3. 00:51
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha érdekled szerintem nem csak megd*gni akar.
2021. júl. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat csak akkor szexelj vele ha komolyan udvarol pl majd sokadik rendes randira elhiv

meg ha rendesen figyel rad pl hogy mi van veled miket mondtal stb

2021. júl. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mióta beszélgettek? Egy olyan srác, aki csak dugni akar, nem fog sokáig próbálkozni. Szerintem érdekled, de azért légy résen. A buli egyébként lehet egy teszt is. Ne feküdj le vele! Ha utána is ugyanúgy fog érdeklődni, keresni, flörtölni, akkor nem csak arra kellessz neki.:)
2021. júl. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmész vele a buliba, megtudod, hogy mit akar (vagy akar-e valamit) tőled. Semmiképp ne feküdj le vele, de gondolj arra is, hogy ha nem teszed meg, haza tudsz-e jutni. Különben ne menj vele, mert bosszúból faképnél hagyhat.
2021. júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egy pár hete beszélgetünk

Én is így gondoltam. Mármint hogy nem fekszem le vele most

Csak félek nem

Lesz miről beszélgessünk

2021. júl. 3. 18:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondj neki magadról valamit Te, amit szeretnél, ha tudná (erről-arról), kedvenc tantárgyak, könyv, stb. Kérdezd meg őt arról amire kíváncsi vagy. Mondjon véleményt róla. Így megismeritek egymást tüzetesebben.
2021. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A fejlemények a következők: elmentem a buliba nagyon jól elvoltunk és végig velem volt(felvállalt), próbálkozott 1x2x de mondtam nekem ez most nem meg h gyors és semmi rossz reakciója nem volt (mondjuk ez alap kellene hogy legyen nem), mennek nemsokára a hegyekbe a haverjaival meg gondolom a haverjainak a barátnői és engem is hívott kérdezte hogy nem e megyek mutatta a helyet de nemtudom ez azért volt mert volt benne egy kis pia megvárom majd ezt inkább hogy megint felhozza hogy akkor jössz vagy ilyesmi és még olyat is mondott hogy már alig várja hogy vissza kapja a jogsiát(ami 10 nap)hogy menjünk ide oda szóval 10 napig még tuti akar velem beszélni szerintetek megkérdezi hogy leszek e a barátnője
2021. júl. 4. 15:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiú uyg viselkedik veled,mint ha ab arátnője lennél.ha nem iszik alkoholt akkor beszélgesetek és ha felhoza turázást meg társaságot,menny vele
2021. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!