Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Attól hogy egy srác menő,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól hogy egy srác menő, népszerű még lehet félénk, szégyenlős a lányok terén?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy van egy menő, népszerű srác, de például nem mer odamenni ahhoz a lányhoz aki tetszik neki. Egy csomó lánnyal van naponta, de amelyik tetszik neki, nem mer kezdeményezni, mert pl nem tudja hogy a csaj mit érez és fél hogy kikosarazzák. Van ilyen? Vagy a menő srácok egyből lépnek?
2021. jan. 10. 12:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
17%
Ja bocsi, valóban népszerű vagy bohóc? Nem ugyanaz..
2021. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Persze vannak olyan fiuk akik egybol odamennek

Dehh en tapasztalatbol beszelek mivel baratnom egy olyan pasival akart kavarni aki nagyon ismert volt es hat picit rosszfius volt szerintem inkabb fuckboy szerinte rosszfius xdd de viszont alig ment tovabb a beszelgetesnel nem mert vele talizni csak mikor veletlen egy kozos tarsasagba keveredtek akkor is a csavot neztem es csak nezni mert azt is felve szal jah

2021. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
33%
A menő népszerű mért a szürke egeret vegye észre mint te ? A média és a közösségi oldalak teljes befolyásolhatósága látszik itt is, neked egy normális srácot kellene keresned , nem pedig egy söpredéket, javaslat kerüld a hülye idézeteket, embereket, de legfőképpen a média olvasását !
2021. márc. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!