Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Attól hogy egy srác menő,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól hogy egy srác menő, népszerű még lehet félénk, szégyenlős a lányok terén?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy van egy menő, népszerű srác, de például nem mer odamenni ahhoz a lányhoz aki tetszik neki. Egy csomó lánnyal van naponta, de amelyik tetszik neki, nem mer kezdeményezni, mert pl nem tudja hogy a csaj mit érez és fél hogy kikosarazzák. Van ilyen? Vagy a menő srácok egyből lépnek?
2021. jan. 10. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Igen, vannak ilyen srácok.
2021. jan. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem van egy ismerősöm, aki konkrétan lyukat beszél az ember hasába, mindenkivel jóba vn, ő leghangosabb, mégse ment oda a kiszemeltjéhez. Szóval igen, vannak.
2021. jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Igen én is ilyen vagyok.

Gitározom, motorozok, egy vagány srác vagyok de a lányoknál, főleg a kiszemelt él egyszerűen leblokkolok, be kell komolyan tanulnom a szöveget hogy hogyan is szólítsam meg egyáltalán:D

2021. jan. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Hát az elég gáz, ha csajokkal dumál, de nem lép... Kispocs
2021. jan. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Te vagy a lány? Szerintem hagyd a picsába :D
2021. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány :/ minden nap más lánnyal van. Osztálytársai. Én pont nem vagyok🙃
2021. jan. 10. 17:08
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Én is ilyen vagyok, népszerű, lányok közül is sokkal beszélgetek, csak pont nem azzal aki bejön, mert nem merek odamenni hozzá

16f

2021. jan. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálam is így van, az osztályban mindenkivel tök jóban vagyok (kétharmada lány az osztálynak), 0-24-ben beszélgetek, de leszólításos alapon nem tudnék beszélgetést kezdeményezni. Ettől függetlenül nincs gond a szerelmi életemmel, sőt...de ez valahogy nem megy.
2021. jan. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az én barátom is ilyen volt a kapcsolatunk elején.
2021. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

Azér mert lányok veszik körül meg "népszerű", miből gondolod hogy a lányokat szereti?


Szerintem aki népszerű, de "nem mer" odamenni a kiszemeltjéhez, az vagy homokóra, vagy valójában nincs is kiszemeltje!

2021. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!