Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítottam, de hiányzik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam, de hiányzik?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal,mert úgy éreztem elmúlt a szerelem és nem szeretem.Nem tudom,lehet csak az a nagy lángolás múlt el és emiatt hittem azt,hogy már nem szeretem úgy és ez rossz és inkább kiléptem,sok volt a veszekedés is a vége fele már de semmi jelentős,csak apróságok voltak.Nekem ő volt az első komolyabb kapcsolatom,úgyhogy nem is igazán tudom,hogy most csak a szerelem múlt el és megijedhettem,hogy ez rossz és véget kell vetni ennek vagy érdemes lenne együtt lenni tovább is szeretetből,mert végülis a szerelem mindig elmúlik és 1-2 év után sose lesz olyan mint az első fél év.Nem tudtam pontosan,hogy szeretem e vagy sem,és amikor kérdezte csak sírtam egész végig ,amikor kimondtam,hogy legyen vége és azóta is nagyon hiányzik végig csak rá gondolok és nem tudom,hogy érdemes lenne e megpróbálni.Szerintetek keressem fel?

2018. febr. 26. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj privátban, van ezzel kapcsolatban egy hasonló történetem, ami sokat segíthet, de nem akarom leírni ide mert aki érintett is használja ezt az oldalt és nagyon könnyen magára ismerhet belőle.
2018. febr. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonló. Mondjuk több okból is szakítottam, de az most szinte mindegy. Azóta is nagyon hiányzik és sokakban őt kerestem már. Visszamenni egyrészt nem merek, mert végül is én hagytam ott, másrészt nem akarok, mert ugyanaz folytatódna. Holott kísértem a sorsot rendesen... De igazából próbálok továbblépni, és ezt ajánlom neked is. Már ha nem vagy biztos abban hogy mégis szereted, és csak meginogtál...de ezt csak te érzed.
2018. febr. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt velem, figyelj persze, hogy hiányzik, hisz sokáig együtt voltatok, de a "felmelegített kapcsolatok" nem jók, mikor újra összejöttök az elején jó lesz de aztán ugyan azok a problémák vagy még roszabbak elő jönnek. Tudom h azt csinálsz amit akarsz ugyis, de nem hinném, hogy jó ötlet, légy erős és fogadd el, hogy nem müködik már. Nem kell erőltetni. Fiatal vagy és van még időd. Nem kell egy fiúnál megragadni, mondom így h 1 éve egy kapcsolatba vagyok és ugyan ez a bajunk, csak mi teljesen mások vagyunk és erre most jövök rá, lehet megfogadom a saját tanácsom és szakítok vele. Amúgy van olyan h társfüggőség, olvass utána. Én szerintem az vagyok, de tudod meg kell tanulni újra egyedül lenni, mert abban is van egy csomó jó dolog. Ne gondolj rá, vagy gondolj rá, de kevesebbet. Nőj fel! Hajrá! írj priviben, hogy mit döntöttél.
2018. febr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy sztorim. Csak nem érdekel ki van itt a résztvevők között.

Az ex baratnőm hagyta ott a pasijat.

Csak tiisztában kellene lenni milyen jelentés tartalommal birnak ezek a szavak szeretet és szerelem.

Márpedig vagy magának is hazudta a szerelmet és nem volt az ha csak ugy el tudott múlni. Vagy azt hiszi egy kapcsolat addig kapcsolat amig lobog a tűz.

Az ilyen ember viszont sose lesz boldog ha mindig ezt hajszolja.

Egy kapcsolatért mindig dolgozni kell.

Igy nem fogadom el, hogy minden esetben ismétlődnének a hibák.

Ha képtelenek ezen dolgozni, hogy kijavitsák, az már az elején se ért semmit.

22/N

2018. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!