Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Pár hete szakítottam a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hete szakítottam a barátommal de ugyérzem mintha jobban szeretném mint valaha és rettentően hiányzik miért?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettük egymást majdnem 10 hónapig együtt voltunk de sajnos megromlott a kapcsolat ugyéreztem nem hagy élni de most hogy már hetek óta nem beszélünk csak látom a suliba még mindig szeretem és sztem jobban. Pedig szakítás után 1 héttel már más lánnyal volt és öszejött vele de az én oldalam nézegeti. Nem értem mivan vele és velem.. Egyben bosszú is van bennem hogy ilyen hamar tullepett vagy HA tullepett és nem látszat kapcsolat mert sokak szerint az.. Es lehet csak feltekennye akar tenni már nem tudom mit gondoljak szerintetek?

2018. jan. 7. 10:57
 1/4 A kérdező kommentje:
16L és a volt barátom 17
2018. jan. 7. 10:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyerekek vagytok és nem tudjátok mit akartok. Te főleg nem.
2018. jan. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mindegy csak pi¤a legyen szituáció . semmi látszat kapcsolat még a mást is mondana .gyerekek vagytok még
2018. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Versenyezhetnétek, melyikőtök a gyerekesebb.
2018. jan. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!