Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jól tettem-e, hogy szakítottam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem-e, hogy szakítottam?

Figyelt kérdés

Két hete szakítottam a barátommal, de nagyon hiányzik és bánom. Volt már néhányszor szó szakításról, mert nem éreztem szeretve magam. Csak akkor tudta kimutatni, ha ott voltam vele. De amúgy nagyon szerettem vele lenni. Csak egyre jobban távolodott el, mert már nem nagyon akart programot szervezni velem, az újévet is inkább a haverjaival töltené. Ez persze nem baj, menjen a barátaihoz, mert azt szeretnék, ha jól érezné magát. De amíg szó sem volt a haverjai bulijáról, addig sem volt olyan opció, hogy velem töltené. Sem a karácsonyt, de azt amúgy sem vártam volna el. Gyakran flegma volt és nem vette komolyan, ha megbántott, azt hitte, hogy csak hiszti. Úgy éreztem, csak arra vagyok jó, hogy ha unatkozik tudjon kivel lenni. Természetesnek vette, hogy vele vagyok, bókolni se bókolt soha. Mert, hogy ,,kifogott halnak nem kell csali". Telefonon szakítottam vele, mert nagyon sírtam és nem akartam az iskolában szakítani vele. Így is két órát sírtam. Most pedig bosszúhadjáratba kezdett. Most épp azt a lányt akarja felszedni, akivel rosszban vagyunk. (Illetve voltunk, mert mi azóta kibékültünk, csak ezt ő nem tudja.) Gyerekes és engem okol. Jól tettem, hogy szakítottam? (Majdnem egy évet voltunk együtt.)


(17/L)



2017. dec. 26. 16:02
 1/5 Zoli780806 ***** válasza:
100%
Igen, a legjobb döntés volt. Szedjen fel, akit akar, Te a saját életeddel foglalkozz.
2017. dec. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Mintha a volt csajomat hallanám .....
2017. dec. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, te jobban kötődtél hozzá mint ő hozzád, lehet a szeretetnyelvetek is más, megszokott lettél. Talán azért viselkedett veled így a vége felé, mert képbe került más lány is (vagy szimplán csak egyre inkább fojtogatta az, hogy kimutatod a törődés igényedet ) és ő nem akart szakítani, ezért inkább kiprovokálta, hogy te tedd meg. Ez csupán spekuláció, de simán elképzelhető
2017. dec. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg lemaradt: Szerintem jól tetted, nem érezted jól magad a kapcsolatban, mert folyamatosan éreztette veled a srác, hogy nem jelentesz neki többet egy unaloműző kellemes jelenségnél, aki amúgy hagyja békén ha van más program. Ez talán laza kapcsolatban, vagy szexkapcsolatban okés, de ha nem ilyen játékszabályokkal indultatok, akkor egyszerűen nem fair.
2017. dec. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg képbe is jött egy másik lány is.
2017. dec. 26. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!