Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rettentően féltékeny vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettentően féltékeny vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyok együtt a párommal,és hát elég viharos a kapcsolatunk. Volt köze az exéhez többször, de nekem is máshoz,és arra a pontra jutottunk,hogy mind a ketten megbocsájtunk egymásnak. Nyáron még minden okés volt,nem féltékenykedtem ennyit,de akkor is voltak már hajlamaim,mert minden más lányt szebbnek láttam tőlem. Azután pedig megtudtam,hogy hazudott,találkozgatott társaságban az exével,aki rámászott,szóval akkor kezdődtek a viharos dolgok,és mind a ketten sírtunk egymás miatt. Ezután váltam nagyon féltékennyé,ott tartunk,hogy nem járhat bulizni,nem beszélhet más lánnyal,nem lehet egyik lányhoz sem semmi köze. Sőt instán,se facen nem like-olgathat más lányokat. Persze ez az én esetemben is így van,mert szerinte ez így fer. Tudom,hogy ez mind beteges dolog,és mások is mondják,hogy nagyon rossz lehet így a kapcsolat,de nem tudom elengedni őt,és ő még jobban szeret engem,de valamiért,ha megtudok valami új dolgot,pl egy lánnyal kapcsolatban,vagy főleg az exével kapcsolatban,nagyon-nagyon rossz kedvem lesz,és sokszor sírtam már ilyenek miatt. Mi a véleményetek róla? Nem szeretném őt elveszteni,mert rengeteg időt voltunk együtt fizikailag is,és szeretem őt,de ez,hogy álandóan féltékeny vagyok,tönkretesz engem is. Az idő vajon segíthet? Mind a ketten 17 évesek vagyunk.
2018. febr. 2. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek erről teljesen nyíltan. Mondjatok el egymásnak mindent,a titkolózás csak még több problémához vezet. Ha megbeszélitek az ilyen dolgokat és mégsem bíztok meg egymásban eléggé ahhoz hogy ne legyetek állandóan féltékenyek, akkor mind a kettőtöknek el kellene gondolkoznotok azon, hogy mit is akar ettől a kapcsolattól.
2018. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk nem volt.ilyen sztorink reméllem nem is lesz

De amugy a barátom is ilyen, ne beszéljek fiukkal ő se beszél lányokkal. Engem féltékenynek tart amugy az is vagyok de ő is szóval nem is értem. De nekünk nem jelent gondot hogy nem beszlek én fiukkal ő pedig lányokkal. Ha nem jelent gondot akkor szerintem nem baj ha igy döntöttetek. Az hogy az exével ilyen kapcsolatba van engem is zavarna.

Ha zavar titeket ahogy van akkor beszéljetek. Más út nem nagyon van ami aránylag jó is.

2018. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!